Svadobné fotky so zvieratkami? Pri týchto sa ti roztopí srdce!

Keď nechcete nechať svojho štvornohého miláčika celý svoj veľký deň doma alebo ste milovníčka zvierat až za hrob a chcete ho mať so sebou, je tu hneď niekoľko riešení! Vaše domáce zvieratko je určite špeciálne a jedinečné, možno až člen rodiny, a preto si zaslúži aj jedinečné zaobchádzanie. My vám úplne rozumieme! Aby sme vás inšpirovali, ako zvládnuť svadbu aj so psíkom či s koníkom, pripravili sme pre vás plnú galériu.

Svadobné fotky so zvieratkom

Ak chcete mať netradičné svadobné fotky a mať na nich aj svojho domáceho miláčika či koňa, s ktorým ste spriaznená duša – dá sa to. Väčšinou zbehne svadba pre nevestu a ženícha neskutočne rýchlo. A práve preto vznikli svadobné fotky a albumy, aby ste si vedeli tento deň pamätať a pripomínať neustále. Fotografie so zvieratami sú oveľa živšie, zábavnejšie, originálnejšie a zaujímavejšie. Kto by nechcel fotku so svadobným zajačikom?

Odporúčame: Ako byť netradičná nevesta? Črievičky vymeň za svadobné tenisky!

2 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

29.09.2019 03:23

No neviem či by som chcela mať na svadobnej fotke nášho psa. Keď sa človek pozrie po rokoch na svadobnú fotku, tak si vzdychne, že akí sme tam boli mladí krásni... No a fotka so psom? To si vzdychnete: To bol dobrý pes, škoda ho je :)))

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

15.10.2019 17:31

Krásny nápad .

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE