Fotografie ako súčasť svadobnej výzdoby: Nostalgia a romantika

K svadobnej nálade patrí aj kúsok nostalgie. Romantika čiernobielych fotografií, nejaká tá slzička dojatia. Fotografie ako súčasť svadobnej výzdoby môžu zastúpiť rôzne formy dekorácií, môžu byť spomienkou na tých, ktorí s vami už nemôžu byť, no viete pomocou nich zoznámiť aj vaše rodiny – aspoň tých najdôležitejších členov.

Odporúčame: Svadobné poháre pre mladomanželov: Inšpiruj sa ich výzdobou!

kruh s fotografiami

Zdroj: Shutterstock®

Príbeh vašej lásky

Vytvoriť koláž z fotografií, kde zdokumentujete svoje prvé dni, týždne a mesiace svojho vzťahu, bude pomerne jednoduché. Stačí vybrať vhodné fotky ;) a umiestniť ich na miesto, kde si ich hostia ľahko pozrú. Ak nemáte chuť vyrábať rámy alebo kufríky so šnúrkami na bielizeň, môžete fotografie jednoducho stiahnuť a premietať prostredníctvom monitoru.

rámčeky s fotografiami

Zdroj: Shutterstock®

Fotografie namiesto štóly

Ak chcete s fotografiami pracovať viac, môžete ich využiť aj namiesto stredovej štóly na stôl. Svojim hosťom tak poskytnete materiál na študovanie, možno ich aj zabavíte a niečo nové sa o vás dozvedia. Tento typ výzdoby je naozaj neobvyklý a aby pôsobil elegantne, odporúčame štólu vyrobiť elektronicky a nechať si fotografie vytlačiť profesionálne na jeden pás.

dekorácia zo svadobných fotiek

Zdroj: Shutterstock®

svadobné fotografie

Zdroj: Shutterstock®

Fotografie ako fotostena

Z fotografií si môžete vytvoriť aj peknú retro fotostenu. Napríklad vo forme rodinného stromu. Vaši hostia tak spoznajú vašich najbližších a na niektorých fotkách sa možno aj nájdu. Zároveň tak budete mať pekné miesto na veselé fotky. Stačí pridať zopár rekvizít.

strom oblepený fotografiami

Zdroj: Shutterstock®

stena so svadobnými fotografiami

Zdroj: Shutterstock®

Fotografie ako súčasť výzdoby

Fotografiami môžete ozdobiť aj vstup do svadobnej miestnosti, ak máte svadbu v prírode, tak aj okolie stanu. Dá sa z nich vytvoriť zasadací poriadok, môžete ich použiť ako číslovky stolov a ak máte absolvované predsvadobné fotenie, môžete peknú fotku pridať aj k zasadaciemu poriadku ako privítanie hostí.

fotky zo zásnub

Zdroj: Shutterstock®

výzdoba do kostola

Zdroj: Shutterstock®

Fotografie ako amulety

Možno máte starú alebo prastarú mamu či inú blízku osobu, ktorá by sa z vášho svadobného dňa tešila azda ešte viac ako vy. Jej fotografiu (alebo ich fotografie) môžete mať počas obradu pri sebe ako amulety.

Zaujme ťa: Čierna svadobná výzdoba: Zaujímavá a elegantná alebo pochmúrna?

pierko s fotografiou

Zdroj: Shutterstock®

stojan na fotografie

Zdroj: Shutterstock®

kytica s fotkami

Zdroj: Shutterstock®

Je to milé gesto, ktoré môžete urobiť aj veľmi diskrétne. My rozumieme, že je to pre vás dôležitý deň a počas neho potrebujete mať podporu ľudí, ktorých ľúbite. A ak tu nie sú, tak je fajn, mať ju aspoň tak symbolicky.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE