Neónové nápisy na svadbe: Horúci trend, ktorý musíš mať aj ty!

Milé nevesty, chcete vedieť, čo je jedným z najzaujímavejších a najšpeciálnejšímch trendom v svadobnom priemysle? Sú to neónové svetlá. Znie vám to ako nepodarený vtip alebo dokonalá módna katastrofa? A prečo tomu nedať šancu? Pozrite sa s nami na niekoľko vkusných a ohromných dekorácií, do ktorých sa zamilujete!

Ladnosť, neprehliadnuteľnosť, živé farby a must have svadobný doplnok - presne takto by sa dali opísať neónové svadobné nápisy, ktoré zaujmú všetkých svadobných hostí. Ako každý iný text, tak aj žiariaci neónový nápis dáva možnosť povedať niečo o vás, vašom vzťahu či vašej svadbe. To samozrejme, záleží na vás a na tom, aké posolstvo chcete svojim svadobným hosťom odovzdať.

Zvažovanie neónových nápisov a ich zahrnutie do svadobnej výzdoby by ste mali zvážiť vtedy, ak premýšľate nad niečim originálnym a zároveň romantickým. Tento farebný dekoratívny doplnok vytvorí tú pravú atmosféru na vašej svadbe.

Kam umiestniť žiariaci neónový nápis? Ktoré zaujímavé neónové nápisy patria medzi tie najobľúbenejšie? Prečo je nástenný neónový nápis výbornou voľbou?

Neprehliadni: Čierne šaty pre družičky - neprehliadnuteľný trend pre svadby v roky 2024

Návrat osemdesiatych rokov - neónové nápisy na svadbách

Neónové svadobné nápisy sú farebným, neočakávaným dekoratívnym doplnkom, ktorý dodá vášmu svadobnému dňu jedinečnosť. Tieto vkusné prvky, ktoré zaznamenali návrat z 80. rokov, sú živé a hravé, ale môžu byť tiež účelné. Neónové značky môžete použiť na nasmerovanie hostí, označenie candy baru, dídžeja, rozprávanie príbehov a dokonca aj sprostredkovanie dôležitých svadobných detailov, ako je dátum či nové priezvisko. V neposlednom rade takéto neprehliadnuteľné nápisy vytvoria slávnostné prostredie.

 

Neónové svadobné značenia sú prispôsobiteľné, takže si môžete vytvoriť váš personalizovaný vlastný neónový nápis alebo neónový nápis na mieru. Vytvorenie vlastného neónového nápisu zahŕňa výber farby, tvaru, veľkosti či štýlu. Je len na vás, čo sa vám páči. Kým napríklad biely dizajn pekne doplní klasický, elegantný výraz vašej svadby, ružová interpretácia dodá ženský nádych pre rafinovanú bohémsku párty. Najlepšie zo všetkého je, že tieto označenia sú i skvelou spomienkou a pamiatkou na váš veľký deň, ktoré si môžete zavesiť do obývačky či vstupnej chodby.

Minimalizmus na prvom mieste

Sladký neónový nápis s jemnou kurzívou je všetko, čo potrebujete. Nepreháňajte to a neprezdobte stenu, na ktorú umiestnite nápis. Nechajte ho zažiariť v plnej kráse. Môžete ho elegantne dozdobiť kvetmi alebo zelenými vetvami, ale majte na pamäti, že niekedy menej je viac. Nechcete predsa spraviť z vašej svadby lacný podnik s nevkusne prehnaným dekorom. 

Ak si zvolíte neónový nápis, nemusíte investovať do bohatých kvetinových dekorácií či závesov, stúh, mašiel či obrovských prútených sŕdc. Alebo zvoľte kvetinovú stenu so žiariacim nápisom a zvyšok priestoru vyzdobte len minimálne. Takýmto spôsobom ušetríte peniaze na dodatočnú svadobnú výzdobu, ale takisto získate veľmi moderný kúsok, ktorý vám bude závidieť každá návšteva, ktorá vstúpi do vášho príbytku. 

Pozri aj: Knihy ako dekorácia na svadbe: Milovníci literatúry si prídu na svoje

Vyjadrenie osobnosti

Zdroj: pinterest.com

Vytvorenie vlastného neónového nápisu? Je to len o vás

Aké sú výhody neónových nápisov? Viete, čo je na neónových nápisoch to najlepšie? Pomocou neónových svetiel a nápisov dokážete vyjadriť vašu osobnosť. Nechajte si vyrobiť nápis s iniciálami vašich mien alebo spoločným priezviskom. Máte nejakú obľúbenú spoločnú frázu alebo veršík? Výborne! Povedzte to všetkým, a to jedinečným spôsobom.

Neónový nápis grafický, neónové svetelné nápisy, tradičné neónové nápisy, klasické neónové nápisy dostupné na webových stránkach, profesionálny neónový nápis, kreatívne neónové nápisy, osobnostné neónové nápisy, jedinečné neónové nápisy na mieru, trendové neónové nápisy, vlastný led neónový nápis, led neónové svetlá, nástenný neónový nápis, zaujímavé neónové nápisy - zdieľajte so svojimi blízkymi to, čo vás oboch vystihuje a definuje váš vzťah. 

Neprehliadnuteľné kreatívne neónové nápisy

V poslednej dobe sa na svadbách používajú značky, ktoré nasmerujú hostí správnym smerom. Prečo namiesto tradičného dreveného označenia či uvítacej tabule nepozdraviť a neusmerniť vašich hostí modernejším spôsobom? Napríklad takým žiariacim neónovým nápisom alebo so šípkou a vašimi menami? Takýmito nápaditými a hravými nápismi môžete označiť i bar, kútik so zákuskami alebo zvýrazniť tabuľu so zasadacím poriadkom. 

Zaujme Ťa: Najvtipnejšie svadobné fotografie detí: Zasmejte sa s nami!

Svadobné nápisy

Zdroj: pinterest.com

Neónové svadobné dekorácie

Prostredníctvom kreatívnych neónových nápisov môžete poďakovať hosťom za to, že si našli čas a boli súčasťou vášho veľkého dňa. Takisto si môžete vytvoriť foto kútik so žiariacimi nápismi, ktorí svadobčania veľmi ocenia. Nezabudnite na svoj svetelný hashtag, ako napríklad #Ciernikovci, s ktorým môžu všetci zúčastnení uverejňovať fotografie zo svadby na sociálnych sieťach.

Kam zavesiť neónový nápis - umiestnenie led neónových nápisov

Použitie neónových nápisov na svadbe by malo byť triezve. Ak ste sa rozhodli pre vlastný, prispôsobený led neónový nápis alebo kúpený, hotový led neónový nápis, nemali by ste to s ich počtom preháňať. Nemusíte mať neónové dekorácie pri vstupe do svadobnej sály, pri bare a ešte aj za hlavným svadobným stolom novomanželov.

Umiestnenie neónových nápisov by malo byť tematické. Ak v rámci svadobného občerstvenia máte aj candy bar, tak samozrejme svietiaci nápis s týmto označením umiestnite pri stôl s cukrovinkami. Romantická atmosféra môže byť umocnená aj neónovými nápismi s témou láska. Tieto klasické neónové nápisy, ktoré nie je problém zohnať, môžete umiestniť na stenu alebo do foto kútika. 

Prenájom neónových nápisov

Výroba led neóna na mieru už nie je novinkou. Drahé neónové nápisy s personalizovaným vzhľadom však aj niečo stoja. Ak sa vám zdá vytváranie led neónových nápisov podľa vlastných predstáv zbytočnou investíciou, ale stále túžite mať túto dekoráciu na svojej svadbe, existuje jedno riešenie - prenájom neónov a nápisov.

Na internete môžete nájsť rôzne spoločnosti, ktoré vytvárajú a prenajímajú neónové reklamy, bezpečnostné neónové led nápisy, led pásiky, tradičné neónové svetlá, kvalitné led neónové nápisy, neónové led pásiky, led svetelné reklamy a aj svadobné neónové svetelné nápisy. Stačí si len vybrať z ich ponuky. Cena sa odvíja od motívu a veľkosti nápisu. Niektoré spoločnosti v cene ponúkajú i dopravu a zapojenie led neónového nápisu.

INŠPIRÁCIA: Farebný dekoratívny doplnok v podobe svadobných neónových nápisov

Minimalistický žiariaci neónový nápis

Nápis

Zdroj: PINTEREST/greenweddingshoes.com

Svadobný svietiaci nápis Bar

neónový nápis

Zdroj: pinterest.com/etsy.com

Svadobný svietiaci nápis Candy Bar

svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com/etsy.com

Mr a Mrs led neónový nápis

svadobné dekorácie

Zdroj: pinterest.com/classicplanninganddesignco.com

Vlastný led nápis

dekorácie na svadbu

Zdroj: pinterest.com/hdjsign.co

Neónový nápis Vezmeš si ma

výzdoba na svadbu

Zdroj: pinterest.com/hdjsign.co

Originálne neónové nápisy

Svadba

Zdroj: PINTEREST/autumnharrison.com

Kreatívne neónové nápisy

Nápis

Zdroj: PINTEREST/theweddingplaybook.com

Svadobný neónový nápis - iniciály mladomanželov

Nápis

Zdroj: PINTEREST/helenledco.com

Úvodná koláž: PINTEREST.com

Aktualizované na 25. 10. 2023 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE