TOP vychytávka na rozlúčku so slobodou: Bez tohto sa nezaobídeš!

Rozlúčku so slobodou môžeme považovať za americký zvyk, ktorý sa do našich končín dostal len nedávno. Kým naše babičky a možno ani mamy nevedeli, čo to tá rozlúčka so slobodou je, dnes po takejto zábave túžia všetky nevesty. Aby sme boli presné, rozlúčka so slobodou bola výsostnou záležitosťou mužov. Dámy väčšinou pripravovali pierka pre svadobných hostí, zatiaľ čo sa mládenci zabávali.

Rozlúčka so slobodou patrí medzi poslednú možnosť, kedy si dámy aj páni môžu vyraziť z kopýtka a zažiť možno poslednú poriadnu party v živote. Prečo poslednú? No preto, lebo s manželstvom prichádzajú nové povinnosti, pri ktorých častokrát neostáva čas na piatkové „odreagovačky" v baroch. Určite nechceme strašiť, pretože manželstvo je krásne a vás čaká nová kapitola života. Ak plánujete rozlúčku so slobodou, teda vaše družičky, tak vám poradíme, ako rozlúčku na plánovať a bez čoho sa určite nezaobídete.

Pozri tiež: Ako schudnúť do svadobných šiat v priebehu niekoľkých týždňov?

alkohol na rozlúčke so slobodou

Zdroj: Shutterstock®

Bujará párty alebo sofistikovaná zábava?

Pokiaľ ide o rozlúčku so slobodou, tak všetky nevesty môžeme rozdeliť do dvoch táborov. Jedny milujú bujarú zábavu, kde alkohol tečie potokom. Pri takej rozlúčke sa počíta s jazdou v limuzíne, vymetaním všetkých barov, klubov v okolí a pod. Základom je pohodlná obuv, plná peňaženka a dostatok guráže.

Sofistikované dámy však dávajú prednosť víkendovému pobytu s wellnessom, decentnému popíjaniu šampanského či miešaných drinkov. Spojenie sofistikovanej zábavy a oddychu je v tomto prípade to pravé orechové. Družičky by teda mali nevestu veľmi dobre poznať a mali by vedieť, aký štýl zábavy preferuje.

Téma rozlúčky so slobodou

V prvom kroku si zvoľte tému rozlúčky so slobodou a v tomto duchu ju celú naplánujte. Rozlúčka je totižto o nápade a o štýle, v ktorom sa bude celý večer niesť. Môžete byť námorníčkami, kovbojkami, čarodejnicami, havajskými tanečnicami, čerticami,... Ak si vyberiete tému, tak v tomto duchu voľte výzdobu, na ktorú budete potrebovať aj množstvo rekvizít – balóny, konfety, kostýmy, atď.

nevesta a družičky na rozlúčke so slobodou

Zdroj: Shutterstock®

Nevestu si označte!

Áno, všetky tie klišé čelenky, korunky, šerpy, tričká s nápisom „budúca nevesta, za týždeň sa vydávam, bride, bride to be," vám zabezpečia ten najlepší večer v bare. Nezabudnite ani na seba a nechajte si vyrobiť tričká s nápisom „družička, nevestina družina a pod." Stačí tak málo, aby vás všetci čašníci obskakovali a boli ste stredobodom pozornosti.

Program na rozlúčku so slobodou

Väčšinou býva zvykom, že družičky neveste pripravia list, v ktorom napíšu všetko, čo majú na srdci. Predovšetkým jej poďakujú za to, že sú jej družičkou, popíšu nejakú vtipnú príhodu, napíšu čo pre nich znamená. Tiež jej môžu priložiť radu do života a manželstva. Platí to však aj opačne – aj nevesta by mala svojim družičkám pripraviť osobný list. Ak sa na to budete cítiť, tak listy môžete prečítať pred všetkými alebo si ich môžete nechať, prečítať si ich v súkromí.

Do programu môžete zakomponovať wellness, karaoke večer, diskotéku... Fantázii sa medze nekladú. Nezabúdajte ani na úlohy pre nevestu, ktoré bude musieť počas celého večera splniť.

  • Nevesta sa musí odfotiť s partiou chlapov
  • Zatancovať si s plešatým mužom
  • Presvedčiť nejakého muža, aby si vyzliekol tričko
  • Prehovoriť barmana, aby jej namiešal drink zadarmo
  • Niekomu na ulici predať nejakú vec (sponku, hračku, hrnček,...)
  • Zohnať číslo na fešného chlapa pre kamarátku

Vymyslíte pre nevestu úlohy, ktoré nebudú príliš jednoduché, ale zároveň budú ľahko zvládnuteľné.

Alcohol Killer

Zdroj: spacelab.sk

Posledný drink večer a prvý ráno

Či už naplánujete bujarú alebo sofistikovanú rozlúčku so slobodou, na každej sa určite vypijú nejaké drinky alebo šampanské. Práve preto našou poslednou vychytávkou pre vás je drink, ktorý vám pomôže odbúrať alkohol z krvi a predísť povestnej opici a prevrátenému žalúdku.

Alcohol Killer je svetovou jednotkou v odbúravaní alkoholu. Prirodzene spolupracuje s telom na znižovaní negatívnych účinkov alkoholu. Jeho prírodné zloženie s bazou čiernou, citrónovou trávou i hlivou ustricovou prispieva k rýchlejšiemu odbúravaniu alkoholu z organizmu. Samozrejme rýchlosť odbúravania závisí od veku, pohlavia, hmotnosti a predovšetkým množstva vypitých drinkov či „shotov". Skvelým pomocníkom je aj promile kalkulačka, pomocou ktorej veľmi jednoducho zistíte, kedy budete po bujarej rozlúčke so slobodou schopný fungovať bez zvyškového alkoholu v krvi.

Obsiahnutý vitamín C pôsobí ako antioxidant, ktorý pomáha z tela odstrániť škodlivé voľné radikály. Vitamíny B6 a B1 sú dôležitou zložkou koenzýmov pri premene energie. Pyridoxín hydrochlorid (B6) podporuje normálnu funkciu nervov a tiamín hydrochlorid (B1) pomáha premeniť krvný cukor na energiu.

Pokiaľ sa jedná o nás ženy, tak platí, že naše telo odbúrava alkohol pomalšie. Predsa len naša stavba tela je od toho mužského odlišná. Práve preto niekedy aj menšie množstvo alkoholu môže spôsobiť veľké problémy. Alcohol Killer je preto vhodným riešením, ako udržať kontrolu nad danou situáciou, aj po rozlúčke so slobodou!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE