Svadba vo farbe tiffany blue: Je to tá pravá pre teba?

Tiffany blue. Kde sa vzala? Tento luxusný a exkluzívny odtieň modrej, je typickou farbou a podpisom slávneho klenotníka Tiffany & Company, ktorý balí svoje poklady do škatule v tejto farbe. Elegantná a klasická zároveň, odvážna, ľahko kombinovateľná a moderná farba, ktorá pripomína odlesk priezračného jazera, je v posledných rokoch obľúbenou svadobnou farbou. Predstavuje dokonalú súhru modrej a zelenej, ktorá uľahčuje zladenie so širokou škálou farieb od striebornej, zlatej, cez platinovú bielu až po marhuľovú. Hodí sa tiež ku všetkým odtieňom pleti, čo z nej robí populárnu a skvelú voľbu pre šaty družičiek.

Neodolateľná a podmanivá

Ak sa rozhodnete pre tiffany blue, nebude to nič zložité naplánovať svadbu s touto témou, pretože takmer akýkoľvek svadobný predmet môžete v tejto farbe nájsť – pozvánky, ozdoby na stôl, stuhy, mašle na stoličky, kravata či motýľ pre ženícha. Letná svadba s nádychom exotiky bude skvele vyzerať s kombináciou tiffany blue a jemnou ružovou či mangovou oranžovou. Pre luxusnejší vzhľad ju môžete spárovať so striebornou alebo zlatou. Ak sa bojíte, že tento odtieň modrej bude veľmi výrazný, zjemnite ho prírodnými alebo neutrálnymi farbami ako je krémová, slonovinová biela. 

Svadobnú kyticu, kvetinové aranžmány na stoloch nechajte dozdobiť stuhami vo farbe tiffany blue alebo stavte na vázy v tejto farbe. Biely obrus môžete zvýrazniť prestieraním, taniermi a pohármi v modrej. Do vysokých sklenených nádob dajte plávajúce sviečky vo farbe tiffany blue a vytvorte tak príjemnú romantickú atmosféru. Nesmieme zabudnúť na tortu a zákusky, ktoré môžu byť krásnou ukážkou toho, ako tento odtieň modrej dokáže z každej svadby spraviť výnimočnú, oku i chuťovým pohárikom lahodiacu a nezabudnuteľnú udalosť. 

Aj vám sa táto farba zapáčila? Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať. 

Pozri aj: Svadobné účesy 2021: Spoznaj 3 najväčšie trendy, ktoré stoja za to!

2 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

07.04.2021 17:13

farba sama o sebe je pekná, ale torta, šaty a stolovanie nie

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

08.04.2021 11:00

zaujímavá farba tiffany blue.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE