Svadobné účesy 2021: Spoznaj 3 najväčšie trendy, ktoré stoja za to!

Kdesi na úpätí horskej dráhy, ktorá viedla celým minulým rokom, isto nebude žiadnym prekvapením, že v tomto roku budú všetky trendy veľkolepé a mimoriadne. Či už ste ten typ, ktorý túži zažiariť na každej príležitosti alebo typ, ktorý sa drží vo všetkom na uzde, trendy tohto roka vás nenechajú chladnými. Obzvlášť nie v prípade, ak ste sa pustili do plánovania svojej svadby a chcete si v tomto roku so svojim drahým povedať ÁNO. Keďže deň svadby je špeciálny, tak vaša svadba by mala mať aj špeciálny nádych. A nielen samotná svadba, ale aj vy ako nevesta by ste mali ohúriť.

Svadobní odborníci z oblasti vlasového stajlingu majú úplne jasno v tom, aké účesy budú nosiť nevesty v tomto roku. Dokonca aj vizážisti uvádzajú, že v tomto roku sú trendom trblietky a kryštáliky na očiach. Tie dokážu líčenie ozvláštniť a hlavne spraviť unikátnym. Pri líčení  sa však treba zamerať na pleť a investovať do kvalitnej pleťovej starostlivosti, aby pleť v deň D vynikla vo svojej plnej kráse. Okrem pleti budú v centre pozornosti aj pery – nafúknuté pery, ktoré nepotrebujú botox.

Svadobné účesy – trendy 2021

Keďže prirodzenosť už nejaký ten rok hrá prím, inak tomu nebude ani pri vlasovom stajlingu. Keďže stále platí, že menej je viac, tak aj pri vmýšľaní účesu by ste sa mali držať skôr pri zemi. Upustite od vyčesaných drdolov a prekombinovaných účesov. Prirodzený vzhľad s rozpustenými vlasmi je viac ako účes zafixovaný minimálne jedným balením laku na vlasy.

Zaujme ťa: Svadobný drdol z dlhších vlasov: Účesy, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Galéria:

Textúra vlasov rozhoduje

Posledný rok sme strávili tým, že sme našim vlasom nechávali voľnosť. Dovolili sme im, aby si „žili svojim vlastným životom“ a vôbec nám nevadilo, že nám kde-tu nejaký vlas odstáva. Vlasy sme si nežehlili, nenatáčali – proste sme ich nechali také, aké sú. A aj vo svadobný deň môžete vsadiť na svoju textúru vlasov a nechať ich slobodne povievať. Vďaka tomu, že si necháte vlasy rozpustené, odpútate pozornosť od svojho vzhľadu. Svadobní hostia tak budú viac obzerať vaše svadobné šaty, doplnky, topánky a pod.

2 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

30.03.2021 15:41

krásne vlasy ,koruna krásy .

Vaše meno:

Anna Vargová

Anna Vargová

22.05.2021 20:13

V jednoduchosti je krása

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE