Toskánska žltá svadobná výzdoba: Farba, do ktorej sa zamiluješ!

Pri plánovaní svadby a svadobnej výzdoby prvá otázka, ktorú musíme vyriešiť je farba. Každý máme tú svoju obľúbenú, ale je vhodná pre výzdobu? Samozrejme môže byť, ak je správne skombinovaná.

Počuli ste už o toskánskej žltej? Tento odtieň sa uchádza o najodvážnejšiu svadobnú farbu roka 2021. Čo je to za farbu? Toskánska žltá je vlastne krémový, maslový až zlato tónovaný odtieň žltej, o niečo bledší od horčicovej žltej.

Už najmenšia dávka žltej farby naberá na sile a keďže nejde o tradičnú svadobnú farbu, je ideálna pre páry, ktoré chcú vytvoriť luxusnú a jedinečnú paletu. V tomto odtieni žltej sa odrážajú bohaté zlaté tóny a okamžite dodajú vašej svadobnej estetike hrejivý pocit, pobozkaný horúcim toskánskym slnkom. Najlepšie na tejto farbe je, že prináša okamžitú dávka šťastia, a to predsa pre váš svadobný deň chcete. 

Áno, máte pravdu, žltá farba nie je veľmi jednoduchou možnosťou vo svadobnej farebnej palete, ale keď je správne skombinovaná, výsledok je zaručene pôsobivý.

Neprehliadni: Jednoduchá svadobná torta: Aj napriek minimalizmu dokáže zaujať

Výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Od pozvánok až po svadobnú tortu

Ak chcete mať nezvyčajnú, ale za to očarujúcu svadbu, určite stavte na toskánsku žltú. Práve táto farba môže byť odvážnou voľbou pre vaše svadobné oznámenia. Krásne vyznie, ak je použitá striedmo, v kombinácii s jemnou ružovou a elegantnou zlatou. Svadobná kytica v monochromatických odtieňoch, napríklad s bielymi georgínami doplnená o žlté kvety, vôbec nepôsobí fádne a nudne, ale naopak veľmi vkusne a klasicky. Nesmieme tiež zabudnúť na stuhy. Kytica s prekypujúcimi kvetmi v maslových odtieňoch zviazaná dlhou stuhou je dokonalou ozdobou nevesty, najmä ak sa vydávate neskoro v lete alebo začiatkom jesene.

Vneste na svadobné stoly dávku bohémskej útulnosti a eklektického vzhľadu vďaka obrusom alebo plátnu vo farbe toskánskej žltej, ktorú môžete jemne zvýrazniť tmavšími farbami, napríklad bordovou a hnedou, a tak si vytvoriť dokonalú atmosféru pre jesennú svadbu

Toskánska žltá vyzerá nádherne so starožitnými, mosadznými a zlatými akcentmi. Svadobnú výzdobu stola doplňte o dlhé metalické svietniky so žltými sviečkami, do stredu stola umiestnite živé kvety v zlatých vázach. Menovky, servis, prestieranie – i tu sa dá krásne vyhrať s farbami. 

Samozrejme, i svadobná torta môže byť výrazným doplnkom vašej svadby a práve v odtieňoch toskánskej žltej je skutočne skvostom a vrcholom večera. 

Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

 

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE