Nasvietenie svadobnej sály: Dopraj svojej svadbe niečo navyše

Sú niektoré veci, o ktorých nevestám rovno povieme, že to nepotrebujú, nie je to dôležité a môžu svoju pozornosť preniesť na inú prioritu. Nasvietenie svadobnej sály ale nie jednou z nich. Vždy, keď je výzdoba podčiarknutá nasvietením, je o niečo romantickejšia, krajšia, jednoducho – celá miestnosť získa krajší vzhľad. Ako to vyzerá?

Pozri tiež: Výzdoba na svadobné auto: Ako vyzdobiť svadobný veterán?

detail svadobného osvetlenia

Zdroj: pinterest.com

Kde nasvietenie chýba najviac

Ak je svadba v kultúrnom dome, ktorý si neprešiel rekonštrukciou, zaberie to viac práce, výzdoby a zakrývania. Ak sa chcete vyhnúť veľkým nákladom na zakrývanie či maľovanie stien a schovávanie nedostatkov, stavte na nasvietenie.

nasvietené mená na stene

Zdroj: pinterest.com

Ako to funguje?

V miestnosti sú rozložené svetlá, ktoré osvetľujú steny a stropy miestnosti. Štandardne sú možnosti práce so svetlom dve. Prvá možnosť je, že osvetľovač je počas celého večera s vami, pracuje so svetlom, zapína a vypína farbu (aby ste napríklad nejedli zelenú slepačiu polievku), nasvecuje program svadby podľa potreby a pracuje s efektmi. Svetlo môže byť aj stacionárne. Osvetľovač ho zapne a nechá ho svietiť počas celého večera rovnako. Netreba sa toho báť, ostatné svetlo zostáva v miestnosti, takže ak budete potrebovať zasvietiť viac, jednoducho použijete pôvodné svetlá v miestnosti.

glamour osvetlenie

Zdroj: pinterest.com

Kedy vám svetlá nebudú chýbať

Pokiaľ máte svadbu v peknom modernom hoteli, kde personál dokáže ľahko pracovať s intenzitou svetla, nasvietenie nebudete potrebovať. Taktiež aj v prípade, ak vám napríklad časť osvetlenia vie zabezpečiť hudba. DJ zvykne so sebou okrem svojich vlastných svetiel priniesť zopár farebných led svetiel a podľa typu zábavy aj diskoguľu. Aj svadobná kapela je rada vo farbách. Ak teda nechcete investovať do profesionálneho osvetľovača, opýtajte sa hudobníkov, či by vám sálu trošku neprifarbili.

rozdiel - bez a s osvetlením

Zdroj: pinterest.com

nasvietenie svadobného páru

Zdroj: pinterest.com

Farby svetla

Najvýraznejšie sú silnejšie a výraznejšie farby. Ružová, fialová, modrá. Pracovať môžete aj s farbou zapadajúceho slnka, tá je jemne piesková a hodí sa najmä k svetlým výzdobám, greenery a výzdobám so zlatými elementmi. Fialovej či ružovej sa nemusíte báť ani pri farebných výzdobách či pri čisto bielej výzdobe.

nasvietenie parketu

Zdroj: pinterest.com

nasvietenie svadobnej torty

Zdroj: pinterest.com

Nasvietenie sa vám bude páčiť bez ohľadu na to, v akej farbe máte výzdobu. Celá miestnosť sa spojí a keď slnko zapadne, svetlá sviečok sa zdôraznia, získate skutočne romantický vzhľad. Všetky nedostatky priestoru zmiznú a ocitnete sa v čarovnej svadobnej krajine.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE