Svadobné trendy na rok 2020: Pusť sa do štýlového plánovania

Možno sa to nezdá, ale s odbitím 12. hodiny sa všetko zmenilo. Vkĺzli sme do nového roka, v ktorom nás čaká nové rozprávkové dobrodružstvo. A možno sa práve aj vy v tomto roku postavíte pred oltár a budete si sľubovať svoju lásku a oddanosť po zvyšok svojho života. Presne budete túžiť po tom krásnom „a žili spolu, až kým...“, ktoré predstavuje happy end v mnohých filmoch či rozprávkach.

No prv, než sa pustíte do akýchkoľvek vybavovačiek a plánov, pozrite si trendy na rok 2020, ktoré sú naozaj bohaté a majú čo ponúknuť každej neveste. Existujú veci, ktoré by ste mali začať riešiť ako prvé. No tie sa dosť často menia, pretože človek dokáže natrafiť vždy na niečo krajšie, čo ho osloví viac. Áno, uznávame, začať treba výberom dátumu. Ak ste si ho vybrali a zhodli sa na ňom s partnerom, tak vám blahoželáme. Teraz vás už čakajú príjemnejšie veci, ktoré musíte vybrať – miesto, šaty, oblek, kyticu, výzdobu, odvoz na svadbu, svadobné oznámenie...

Svadobné trendy na rok 2020

Od skrytých správ vo svadobných šatách a tajomných odkazov cez udržateľnú svadbu, udržateľné kvety, konfety či bohaté banketové stoly sa oblúkom môžeme presunúť aj ku svadobným klobúkom či bohatým závojom. Ako vidíte, trendy na tento rok sú skutočne bohaté a je ich oveľa viac.

Čo bude teda trendy a IN na svadbách v tomto roku? S čím sa budeme stretávať na sociálnych sieťach alebo na samotných svadbách? Inšpirujte sa v nasledujúcej galérii.

Galéria -

Vyšívané svadobné šaty s odkazom

V tomto roku budú v kurze vyšívané svadobné šaty, ktoré budú niesť tajomný odkaz. Vy tak vďaka tomu budete môcť vyrozprávať svoj príbeh – príbeh lásky – od biblických veršov cez citát až po milostný odkaz. Všetko to si budete môcť krásne a nenápadne zakomponovať medzi výšivky na svadobných šatách, vlečke alebo závoji. Svadobné šaty tak môžete premeniť na originálny kúsok s vaším rukopisom.

Odporúčame: Najvtipnejšie svadobné fotografie detí: Zasmejte sa s nami!

3 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

15.02.2020 18:49

Rada som si prečítala

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

17.02.2020 12:40

Ďakujem za super svadobné trendy na rok 2020.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

28.02.2020 20:21

Super, dlhé stoly a ruže sedia :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE