Chystáš sa pokľaknúť? Toto sú 3 najväčšie chyby pri zásnubách! ​

Zásnuby sú krásny moment, kedy svojej polovičke ukážete, že to s ňou myslíte naozaj vážne. Niekedy sú však muži zo zásnub príliš nervózni, preplánujú ich a nakoniec ich v samej podstate pokazia. Pamätajte, že nikto nie je dokonalý, a preto ani zásnuby nemusia byť našperkované a neprirodzené. Hlavnou zásadou je byť sám sebou a tiež mať na pamäti 3 najväčšie chyby pri zásnubách, ktoré môžete urobiť.

Prsteň ako pečať ​

Žiadať o ruku bez prsteňa, to je ako kupovať si nové šaty bez peňazí. Prsteň je symbol lásky a vernosti a na zásnubách slúži ako pomyselná pečať. Je nám jasné, že to možno myslíte dobre a hovoríte si, že na čo treba prsteň, keď ju milujete až za hrob. Pokazíme vám ilúzie, prsteň treba! Nemusí to byť práve najdrahší diamant na svete, no mal by vašej budúcej snúbenici na prste pripomínať vašu oddanosť až do svadby. A s čím by sa pochválila priateľkám, ak nie s prsteňom?!

Pozri aj: Ako byť netradičná nevesta? Črievičky vymeň za svadobné tenisky!

zásnubný prsteň inšpirácie

Zdroj: Shutterstock®

Nehroťte to!​

Väčšinou býva z dvojice muž ten, ktorý sa len ťažko vzdáva mládeneckého života a žena tá, ktorá je pripravená na záväzky. Nie je to však pravidlo a na to si dajte pred zásnubami veľký pozor. Aj keď vy ste si istý touto úžasnou ženou a chcete ju mať za manželku a najlepšie čo najskôr, ona na to možno pripravená nie je. Preto zásnuby "nehroťte", najprv sa s vašou vyvolenou rozprávajte a nenápadne zistite, či ste vlastne na rovnakej vlne. "Nie" nechce predsa na jednom kolene s prsteňom v ruke počuť žiadny muž, no nie?

ako zásnuby nerobiť

Zdroj: Shutterstock®

V súkromí či na verejnosti? ​

V súkromí! Verte či nie, väčšina žien vám povie to isté. Aj keď ste si možno vysnívali požiadanie o ruku na štadióne, na koncerte alebo v centre mesta ako v americkom filme, odporúčame vám plány zmeniť. Ženy chcú romantiku, chcú byť s vami a podeliť sa o šťastie s rodinou a priateľmi za vlastných pravidiel. Takto budú váš veľký moment sledovať ľudia, ktorých vôbec nepoznáte. Toto je tiež téma, ktorú však môžete s priateľkou nenápadne prebrať, prípadne sa opýtať jej kamarátok, ktoré o jej tajných snoch vedia viac, ako vy.

Inšpiruj sa: Dlhý, krátky, s čipkou či bez? Vyber si ten pravý svadobný závoj!

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

08.04.2021 10:56

Určite nie je až tak dôležitý prsteň ani miesto, ako to že sa dvaja majú radi a chcú byť navždy spolu, iba na tom záleží :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE