Foto búdka na svadbe: Ozvláštni svoju svadbu niečím originálnym!

Hoci svadobnými zákuskami nikto nepohrdne, bez pochýb najtrvalejším odneseným suvenírom sú pre každého hosťa fotky. Tie najkrajšie a najautentickejšie dôkazy, ktoré každý moment zvečnia pre oči ďalších a ďalších, špeciálne v dobe instagramového a facebookového feedu ako zdroja všetkých informácií o našich známych. Ak chcete svoje okolie zaujať a inšpirovať, postarajte sa o to, aby fotografie v smartfónoch vašich pozvaných stáli za ukázanie svetu. Vystavením roztomilej a originálnej foto búdky ich dokonca k vytváraniu spomienok trošku popoženiete. Veď kto by už odolal Insta-friendly zákutiu v deň, keď mu to ešte aj špeciálne pristane?

Pozri aj: Ako vybrať svadobný dar pre mladomanželov? Poradíme, ako na to

Polaroidový rámček

Zdroj: Shutterstock®

Polaroidový rámček

Jednouchý efekt polaroidu vytvoríte pomocou vystrihnutia bieleho rámčeka, ktorý popíšete hocičím, čo bude evokovať vašu svadbu. Môže to byť citát aj vaše mená a dátum. Obyčajnú fotografiu tak spravíte pre vašich hostí nápaditú.

kvetinová foto stena

Zdroj: Shutterstock®

Kvety, kvety, kvety...

Čo iné robí z každého miesta pôvabné, očarujúce a jemné? Jedine príroda dokáže vône a farby namiešať tak, aby ľudí celkom obmäkčili a v každom  vyvolali pocit krásna. Kvety sú vždy stávka na istotu a či už sa rozhodnete ísť pre stenu kompletne z kvetov alebo len boho zátišie, tento foto spot neostane bez povšimnutia.

Zaujme ťa: Jesenná svadba: Ktoré farebné kombinácie si vyberieš?

foto stena z vintage dverí

Zdroj: Shutterstock®

Dvere

Svadba je symbolicky dverami do novej kapitoly. A ak túto symboliku pokrstíte troškou vintage náteru a doplníte retro artefaktami, vytvorili ste rustikálnu oázu a voilá, photoshoot sa môže začať.

Neprehliadni: DJ alebo kapela na svadbu? Tu je všetko, čo musíš zvážiť!

závesy ako foto kulisa na svadbe

Zdroj: Shutterstock®

Závesy

Či už budú majestátne alebo jemné a ľahučké, farebne s nimi môžete vykúzliť čokoľvek podľa vašich predstáv. Omotané svetielkami budú pôsobiť magicky, dramatický efekt vytvoríte ťažkou drapériou.

foto tabuľa

Zdroj: Shutterstock®

Tabuľa

A čo veľká tabuľa, s možnosťou písať novomanželom odkazy? Okrem pamiatky tak dávate možnosť venovať vám pár slov od srdca, ktoré vás možno zahrejú i pobavia.

Odporúčame: Svadobná galaxy torta: Inšpiruj sa a skús si ju pripraviť aj sama!

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

05.04.2021 15:49

Dobrý nápad, ktorý sa dá poňať veľmi originálne :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE