Menovky k svadobnej výzdobe greenery: Príroda všade naokolo!

Zasadací poriadok netreba v žiadnom prípade podceniť. Ani keď máte celkom maličkú svadbu, určite ho zvážte. Vyrobiť ho nie je komplikované a určite ušetríte hromadu času svojim hosťom a predídete zvláštnemu pochodovaniu okolo stolov a váhavému usádzaniu sa. Menovky k svadobnej výzdobe greenery sú naše obľúbené. Zelenkavé, kreatívne, prírodné, no jednoducho super.

na vetvičke

Zdroj: Shutterstock®

Greenery s lístkami

Eukalyptus je trendový najmä v tomto roku. Má fantastickú farbu. Je stále zelený, no zároveň má akýsi nádych romantiky, takmer vintage štýlu (ku ktorému sa ohromne hodí). Kombinovať ho môžete s drevenými kúskami, bielou či zlatou. Jednoducho, hodí sa ku všetkému, vyzerá super a menovky si pokojne dozdobte aj ním.

Pozri tiež: Protea v svadobnej kytici: Výrazná, exotická a zároveň minimalistická

drevo vázička

Zdroj: Shutterstock®

Maličký kaktus

Ak chcete hostí potešiť darčekom, ktorý porastie bez námahy, zapichnite menovky do drobných črepníčkov. Použiť takto môžete kaktusy, ale aj iné sukulenty alebo aj drobné kvietky. Jednoducho, hostia odídu z vašej svadby so živým darčekom.

kaktus

Zdroj: Shutterstock®

Menovky na listoch

Zelené listy v lete a farebné na jeseň. Podľa toho, ako veľmi farebnú svadbu chcete mať. Písať po zelených listoch nie je také jednoduché. Pripravte sa teda na to, že budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti a špeciálne perá. Môžete tiež použiť klasické temperové farby a tenučký štetec.

listové menovky

Zdroj: Shutterstock®

Gélové perá fungujú takmer rovnako dobre. No dôležité je vybrať si správny odtieň pera a nakombinovať ho s farbou listov. Pri písaní na lístky netlačte, inak vám začnú hnednúť alebo sa môžu tiež polámať.

listy

Zdroj: Shutterstock®

Musíte pracovať veľmi jemne a listy budete potrebovať aj do zásoby. Myslite na to, že sa môžete ľahko pomýliť, prípadne vám môžu hostia pribudnúť či vypadnúť.

menovky

Zdroj: Shutterstock®

Greenery ako doplnok

Zeleň môžete doplniť aj na klasické papierové menovky. Stačí prilepiť kúsok zelene priamo na menovku a na doladenie si pár kúskov nechajte aj na samotnú tabuľu, na ktorej bude „mapa“ zasadacieho poriadku.

vetvičky

Zdroj: Shutterstock®

eucaplyptus

Zdroj: Shutterstock®

Kúsky zelených vetvičiek môžete položiť aj vedľa menovky, na príručník alebo pekne poskladanú servítku. Aj keď to je len drobnosť, na stôl vám tieto zelené kúsky pridajú hromadu farby a celý stôl krásne ožije.

Odporúčame: Svadobná výzdoba z betónu: Extravagancia len pre odvážne

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

06.04.2021 19:08

Ďakujem za inšpiráciu, presne v takom štýle by som chcela mať svoju svadbu :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE