Svadba pre hudobníkov: Keď znie hudba z každého kúta

Ak máte v sebe talent, ktorým dokážete rozozvučať nástroje alebo zlato v hrdle, určite chcete, aby táto stránka vášho JA bola prítomná aj na svadbe. Hudobníci sú celkom špecifická skupina ľudí. Bez ohľadu na to, ako veľmi basa tvrdí muziku alebo ako silno dokáže udrieť do strún či paličkami na bubon, ak máte hudbu v krvi, znie ňou aj vaša duša. Svadba pre hudobníkov preto musí byť špeciálna a noty na vás musia počkať na stole aj v celom priestore.

Pozri tiež: Máte plné zuby klasiky? Objavte s nami svadobné sukulenty!

prsteň

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné oznámenie a iné tlačoviny

Nie je nič jednoduchšie ako zakomponovať notový papier do svadobného oznámenia. Ak si navyše vyberiete recyklovaný papier, bude oznámenie pôsobiť nostalgicky, romanticky a bude vystihovať presne vás a vaše túžby. Svadba je predsa o pocitoch a z nôt sa dajú vyčítať takmer všetky.

tlačoviny

Zdroj: Shutterstock®

hudobný nástroj

Zdroj: Shutterstock®

Svadobná torta

Aj keď je hudba vašou súčasťou a určite máte hudobný nástroj, ktorý bravúrne ovládate, vyhnite sa tomu, aby torta mala jeho tvar. Takéto vypracovanie sa hodí skôr na narodeniny alebo výročie. Svadobnú tortu ponechajte poschodovú a nástroje na ňu len elegantne uložte. Samozrejme, výnimkou sú bubny. Tie sa ako tvar svadobnej torty hodia. Stačí ich poukladať od najväčšieho po najmenší. ;)

cukrovinky

Zdroj: Shutterstock®

Svadobný obrad pred klavírom

Klavírne krídlo alebo pianíno vám celkom ľahko môžu nahradiť svadobný oblúk alebo pergolu ako pozadie na fotenie. Ozdobené kvetmi alebo len ako jednoduchá rekvizita. Presúvať taký veľký nástroj do exteriéru ale nebude jednoduché a, samozrejme, pianíno či klavír bude treba následne znovu naladiť. Ale to ako hudobníci celkom iste viete.

klavír

Zdroj: Shutterstock®

klavír torta

Zdroj: Shutterstock®

hudba

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné fotenie

Nevestám vždy odporúčame, aby si na fotenie pribalili rekvizity, ktoré ich nejakým spôsobom vystihujú ako pár. To, čo vás baví, čo je vám vlastné. Ak ste hudobníci, platí to dvojnásobne. Gitary, saxofóny, husle či balalajky. Svadobné fotky vám majú aj po rokoch pripomenúť, kým ste boli a kým ste. A hudba bude vašou súčasťou už navždy.

Zaujme ťa: Orchidea vo svadobnej výzdobe: Symbol lásky a ozdoba pre náročné

hudba

Zdroj: Shutterstock®

Svadobná kytica a pierko pre ženícha

Kvety nám zatiaľ do tvaru nôt alebo husľových kľúčov nerastú. Hudobné drobnosti však do kytice a aj do pierka môžete celkom ľahko pridať. Obľúbeným materiálom je znovu notový papier alebo aj miniatúry hudobných nástrojov.

pierko

Zdroj: Shutterstock®

hudobný nástroj

Zdroj: Shutterstock®

Svadobná výzdoba

Tematická svadba je vždy veľkou výzvou. Ponúka veľa možností a výziev, no nie všetky sú dobrým nápadom. Do výzdoby na stoly môžete zakomponovať hudobné nástroje, klávesy a, samozrejme, noty v akejkoľvek podobe.

detail

Zdroj: Shutterstock®

Použiť môžete retro platne, ktoré poslúžia ako číslovka stola, tabuľky na zasadací poriadok alebo ako náhrada za klasickú papierovú knihu hostí.

detaily

Zdroj: Shutterstock®

platňa

Zdroj: Shutterstock®

Ak ste hudobníkmi telom aj dušou, určite nechajte svoju hudbu vyznieť aj vo svadobný deň. Nielen z reproduktorov. Svojich hostí obklopte všetkým, čo milujete, aby bol ten váš deň skutočne nezabudnuteľný.

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

06.04.2021 18:58

To by bola veľmi pekná tematická svadba :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE