Svadba vo fialových tónoch: Výrazná kombinácia pre odvážnu nevestu

Dnes je ten správny deň predstaviť si farbu, ktorá symbolizuje predstavivosť a spiritualitu. Pomáha nám dostať sa do kontaktu s naším vnútrom a myšlienkami. Fialová svadba v sebe spája energiu a silu červenej a duchovnosť modrej. Je to akési spojenie tela a duše. Krásna metafora pre svadobný obrad a spoločný život, ktorý vás čaká. Poďme sa ale pozrieť, ako môže vaša svadobná výzdoba vyzerať, ak do nej zakomponujete fialovú farbu.

Odporúčame: Svadba na ostrove: Objav spolu s nami čarovné Santorini

fialová nevesta

Zdroj: Shutterstock®

družičky

Zdroj: Shutterstock®

Šaty pre družičky

Pracovať môžete s látkou rôznych odtieňov, pretože fialová vám ponúka krásne a romantické spektrum farieb. Od levanduľovej, ktorá bude vyhovovať viac svetlým typom s blond vlasmi, až po fialovú, ktorá sa hodí k opálenej pokožke a tmavým vlasom. Aj keď v jednej farbe vyzerajú družičky na fotkách výnimočne, ani rôzne odtiene nebudú pôsobiť rušivo. Veď aj farby kvetov sa jemne odlišujú v každej hlavičke.

svetlo fialová

Zdroj: Shutterstock®

luxusné detaily

Zdroj: Shutterstock®

jemná fialová

Zdroj: Shutterstock®

Fialová do svadobnej kytice

Príroda sa rada pohrá s odtieňom fialovej aj v kvetoch. Aj keď občas to s intenzitou preženie. Ak si budete do svadobnej kytice vyberať kvietky, myslite na to, že je lepšie vsadiť na rôzne druhy. 

Inšpiruj sa: Zlatá svadobná výzdoba: Nenápadná a predsa výrazná

romantika

Zdroj: Shutterstock®

Sústrediť sa na jeden typ kvetov znamená, že riskujete príliš tmavú alebo príliš nevýraznú kyticu. Kvetinárke teda vysvetlite, akým smerom sa pri fialovej chcete uberať. Či to má byť sýta farba, napríklad tmavofialová calla, alebo jemne fialkové a takmer levanduľové odtiene kríčkových ružičiek.

kvety

Zdroj: Shutterstock®

tmavofialová

Zdroj: Shutterstock®

Fialová svadobná výzdoba

Farieb do výzdoby sa netreba báť. Aj keď možno máte predstavu o „jednoduchej“ bielej výzdobe so zlatými elementmi, verte, že farba vašu výzdobu pozdvihne. Platí pravidlo, že viac farieb kvietkov (samozrejme, zladených v odtieni) spôsobí, že aj menšia ikebana alebo kytica bude vyzerať bohatšie.

luxusná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

naturálna výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Cukrovinky a torty

Ak máte svadbu na jar, v období, kedy dozrievajú čučoriedky, máte úžasnú možnosť využiť toto prírodné farbivo vo svoj prospech. Lepšie povedané, vy si len užijete plody práce vašej šikovnej cukrárky. Fialová krásne ladí aj s modrou. Čučoriedky a iné lesné ovocie sa teda budú fantasticky dopĺňať a ladiť nielen na oko. Čerstvé ovocie vždy poteší chuťové poháriky. A čo je lepšie, ako keď môžete hostí potešiť a zároveň nahradiť cukor trošku zdravšou alternatívou.

torty

Zdroj: Shutterstock®

Fialová je obľúbenou farbou ľudí, ktorí dávajú druhých na prvé miesto. Je to farba citlivých, chápavých a súcitných ľudí. A aj keď navonok títo ľudia pôsobia placho, majú bohatý vnútorný život a silnú charizmu.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE