Ombré svadobné šaty: Predstavujeme šaty pre romantickú nevestu

Tradícia hovorí jasnou rečou. Svadobné šaty sú biele, smotanové, maslové, vo farbe šampanského, s doplnkom farby, čipky, kamienkov, štrasových ozdôb či perličiek. Svadobné šaty pre romantickú nevestu však môžu mať aj celkom iný vzhľad. My sme pre vás objavili šaty, ktoré momentálne kraľujú svadobným trendom.

Odporúčame: Svadobný oblek pre štýlového muža: Čo tak zabudnúť na klasiku?

lavender

Zdroj: Shutterstock®

Romantické ombré

Podobne ako je to pri vlasoch, tak aj ombré šaty sa začínajú postupne v rámci dĺžky meniť. Menia svoju farbu alebo tiež štruktúru. Pri vlasoch je na vás, či pôjdete zo svetlejšej farby do tmavšej alebo naopak.

fialové

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné šaty sa nám viac páčili biele na vrchu s jemným prechodom. Je takmer neviditeľný, no pôsobí veľmi romanticky. Či už je to prechod z bielej do morskej peny alebo do jemnej levanduľovej, ktorá sa dokonale hodí k foteniu na levanduľových poliach.

tyrkys

Zdroj: Shutterstock®

tmavé šaty

Zdroj: Shutterstock®

Modrá alebo marhuľová

Ružová je vždy tradične ženská, teda aj tradične svadobná. No nie všetky nevesty sa chcú vydávať v cukríkovej krajine. Modrá je čarovná, svieža a hodí sa na svadbu v prírode, najmä blízko vodnej plochy. Dokonale splynie aj so zimnou krajinou, kde budú šaty pôsobiť mrazivo.

marhuľové

Zdroj: Shutterstock®

Ružovú postupne nahrádza marhuľová. K dispozícii je množstvo druhov kvietkov v tejto farbe, dá sa veľmi krásne kombinovať s trendovou zeleňou a nám sa jednoducho páči. Je romantická, nie príliš sladká a svieža ako naše obľúbené drinky.

Neprehliadni: Farebné svadobné šaty celebrít: Pretože svadba nemusí byť len biela!

modré

Zdroj: Shutterstock®

Krémová je zase jemná a elegantná, no pri výbere látky musíte dbať na to, aby bol prechod z bielej do krémovej skutočne jemný. Ak by bola farba príliš tmavá až hnedá, šaty budú pôsobiť špinavo.

krémové

Zdroj: Shutterstock®

žlté

Zdroj: Shutterstock®

Odvážne prechody

Svadobné šaty máme radi v bielej. Patrí k svadbe, biela je výsadou nevesty a ostatné dámy majú vždy šaty inej farby. Nič vám ale nebráni, aby ste do svojich šiat pridali kúsok farby. Či už by to bola farebná stuha ako opasok alebo obmré šaty s farebnou sukňou.

čierne

Zdroj: Shutterstock®

farebné

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejme, čím výraznejší prechod, tým väčší „wow efekt“. S farbami ale narábajte opatrne. Podobne ako pri krémových šatách, aj iné farby musia byť dostatočne elegantné a s dostatočne dlhým prechodom, aby to nevyzeralo, že ste šaty zašpinili v smole ako Popoluška, keď utekala od princa.

oranžové

Zdroj: Shutterstock®

Pri výbere šiat s ombré efektom teda sledujete farbu prechodu, uistite sa, že farba sa mení na dostatočne dlhej ploche, aby šaty nevyzerali neprirodzene.

Zaujme ťa: Zlatá svadobná výzdoba: Nenápadná a predsa výrazná

svetlomodré

Zdroj: Shutterstock®

tmavofialové

Zdroj: Shutterstock®

Výhodou týchto šiat je nepochybne to, že si k nim môžete dopriať farebné topánky a netradičné doplnky. Aj ženích sa k vám môže zladiť. Veselými ponožkami, motýlikom a manžetovými gombíkmi.

Svadobné šaty pre romantickú nevestu: Predstavujeme ombré

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Tatiana Tomašovičová

Tatiana Tomašovičová

03.08.2019 16:11

Bielo-modré ombré šaty sú naozaj krásne a neprehliadnuteľné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE