Svadobné fotenie s koňmi, ale aj svadobný odvoz: Sen každej nevesty?

Starý čínsky test osobnosti vás požiada o to, aby ste poukladali zvieratá od najmilšieho po najmenej milé. Bude to pes, kôň, mačka a prasa. Podľa toho, čo si vyberiete ako prvé, sa určia vaše životné priority. Ak ste si ako prvé vybrali prasiatko, tak na prvé miesto kladiete materiálne hodnoty a pohodlie, ak ste si vybrali koňa, na prvom mieste je u vás rodina. Svadobný odvoz pre vás v tomto prípade môže znamenať aj to, že namiesto koní pod kapotou zvolíte koníka živého.

Pozri aj: Svadobná cesta na Madagaskar: Exotika, luxus a krásna príroda

fotenie s koňmi

Zdroj: pinterest.com

Obľúbený tátoš

Jazda na koni patrí k stále viac obľúbeným športom. Je to blízke spojenie človeka so zvieraťom, kedy sa môžete cítiť spolu celkom zrastení a stávate sa jedným. Je to krásny pocit a kto ho zažíva pravidelne, vie, že pohľad z chrbta koňa je skutočne ten najkrajší. Svet sa odrazu zdá iný, lepší a tie nepríjemné prízemné starosti sú vzdialenejšie. Minimálne na vzdialenosť konských nôh.

svadobné fotografie

Zdroj: pinterest.com

Rekvizity na fotenie?

Obľúbené na drievkach nalepené rekvizity sú, samozrejme, fajn. Pobavia hostí a veselé fotografie sa len tak množia. Ak ale máte možnosť, koňa vlastníte alebo si ho viete požičať, určite si nechajte urobiť krásne svadobné fotografie na chrbte alebo aspoň v blízkosti týchto nádherných zvierat.

svadobné fotografie s koňmi

Zdroj: pinterest.com

Väčšina klasických jazdcov nemá veľmi rada kone v postrojoch. Takže klasickému koču sa vyhnú. Je to najmä preto, lebo tvrdý povrch asfaltu veľmi poškodzuje ich kĺby. Pohyb mimo lesa, lúk či polí si teda vyžaduje špeciálne konské „obutie“. Teda podkovy so špeciálnymi hrotmi.

svadobný kôň

Zdroj: pinterest.com

V prírode a prírodne

Ak teda chcete zažiť pekné fotenie v prírode s koníkmi, odporúčame nájsť si chvíľku a vyraziť za nimi. Do prírody, do ich prirodzeného prostredia. Nebudete tak musieť myslieť na to, že sa ich kopytá na ceste cítia nepríjemne.

Fotky z prírody sú aj tak najkrajšie. A ak k nim pridáte aj konské povozy, budete sa cítiť ako dokonalá princezná. Popoluška pred polnocou, princezná Fantaghiró alebo akákoľvek rozprávková hrdinka, ktorú máte rady.

3 komentárov
Frederika Kinkorová

Frederika Kinkorová

28.07.2019 13:27

krasne,vedela by som si to predstavit,horsie by bolo presvedcit polovicku:)

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

12.08.2019 08:02

Pekné svadobné snímky s krásnym zvieratkom ,hlavne pre tých ktorý majú vzťah s koňmi.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 09:42

Kone sú nádherné a vznešené zvieratá, takéto fotky musia byť snom každej ženy, ktorá aspoň raz túžila byť princeznou :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE