Netradičný svadobný dar? Skvelý spôsob ako zabodovať!

Aj keď sme sa už raz svadobným darom v predošlom článku venovali, táto téma je hádam nevyčerpateľná. Hľadáte inšpiráciu, no chcete, aby ten váš dar bol od všetkých odlišný? Potešilo by vás, ak aby si ho mladomanželia zapamätali a neskončil by na hŕbe ostatných darov bez povšimnutia? Netradičný svadobný dar je odpoveďou na všetky tieto otázky. Skúste niektorý z našich tipov, ktoré môžete zrealizovať individuálne alebo za pomoci svojich priateľov a určite sa vám podarí zabodovať.

Foto, fotky, fotečky

Spomienky stojí za to zachytiť a uchovať si ich. Fotky sú tým najlepším spôsobom, preto môžete skúsiť niektorú z nasledujúcich alternatív. Skúste mladomanželom vytvoriť fotoalbum alebo foto mozaiku plnú vašich spoločných fotografií. V prípade, že je vás viac, sa môžete zložiť na fotobúdku, ktorú už dnes nie je náročné objednať a dopriať si ju na takejto akcii. Nezabudnite ani na vtipné rekvizity na fotenie a uvidíte, že si užijete kopec zábavy.

Bude sa ti páčiť: Svadobné dary pre mladomanželov: Aké sú novodobé tradície?

fotobudka

Zdroj: Shutterstock®

Živý darček

Chcete manželom dopriať rozprávkovú svadbu? Môžete im venovať pár bielych holubíc. Tie môžu potom spoločne po obrade vypustiť do neba na znak svojej lásky. Ak by ste chceli skúsiť niečo exotickejšie, môžete darovať motýle. Tento tropický hmyz má šancu na letnej svadbe vyčariť skvelý zážitok, keď ich nevesta po otvorení škatule vypustí. Obe tieto zvieracie alternatívy sú však extrémne krátkou záležitosťou. V prípade, že viete o láske mladomanželov ku zvieratám, môžete im dopriať šteniatko alebo mačiatko. Treba však starostlivo zvážiť a nenápadne zistiť, či by bol pre nich tento darček vhodný, nakoľko ide o osud tohto zvieratka, ktoré si zaslúži aj náležitú starostlivosť a pozornosť.

svadobne holubice

Zdroj: Shutterstock®

Chutné a užitočné nápady

Ak je živý zvierací darček na vás priveľa, môžete to skúsiť niečím praktickejším. Taká torta vyrobená z uterákov, osušiek, kuchynských utierok alebo iných užitočností možno nie je najoriginálnejšia, no mladomanželia ju neskôr ocenia. Chutnejšou alternatívou je ovocná, čokoládová či syrová kytica. Pri nej však ide o určitú dobu trvanlivosti, preto nie je vhodným darčekom, keď viete, že mladomanželia odchádzajú hneď po svadbe na svadobnú cestu. V tomto prípadne môže byť pre nich kvalitná stolná hra lepšou voľbou, aby si na svojom výlete skrátili dlhú chvíľu.

Pozri aj: Geometrická torta, ktorá hravo nahradí aj svadobnú klasiku

ovocna kytica

Zdroj: Shutterstock®

Galaktický darček

A to myslíme naozaj doslovne. Počuli ste už o vlastnom kúsku meteoritu ako o darčeku? Ide naozaj o jedinečný darček, ktorým sa nemôže pochváliť len tak hocikto. Mladomanželom tak  darujete vlastný kúsok vesmíru a dáte tak slovnému spojeniu láska nekonečná ako vesmír úplne nový rozmer. V prípade, že vám stačí iba kúsok oblohy, skúste to s ohňostrojom. Svadobné ohňostroje dokážu večernú oblohu nádherne rozžiariť, pričom určite rozžiaria aj tváre všetkých svadobčanov.

svadobný ohňostroj.

Zdroj: Shutterstock®

Darček v oblakoch

Pri oblohe ešte chvíľu ostaneme. Ak to nechcete siliť počas svadobného dňa, skúste im venovať dar, ktorý môžu využiť podľa svojej vôle. Dnešné spoločnosti ponúkajú aj lety malými športovými lietadlami za prítomnosti pilota, ktorý vám dopraje aj pocit pilotovania na vlastnej koži. To, čo bude daný balíček obsahovať, je teda na vás. Ponuka je naozaj pestrá, pričom začína vyhliadkovým letom, pokračuje pilotovaním a končí naozaj adrenalínovými kúskami. Romantickejším môže byť už iba let balónom, ktorý si môžu vychutnať obaja mladomanželia spoločne.

Bude sa ti páčiť: Svadobná cesta na Slovensku: Tipy na to najlepšie z našej krajiny

 

let balónom

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

05.04.2021 15:55

Pekné a originálne darčeky, skvelým darčekom môže byť napr. aj maľovaný obraz mladomanželov na pamiatku :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE