Originálna alternatíva kytíc pre družičky: Padne aj tebe do oka?

Každá nevesta túži po dokonalej svadbe vyšperkovanej až do posledného detailu. Od svadobných šiat cez výzdobu, tortu až po zábavu – všetko musí byť jednoducho tak, ako sme si vysnívali. Mnohé nevesty ani výber šiat družiek nenechávajú na náhodu a majú presnú predstavu o tom, do akej farby by sa mali družičky zladiť. Jedným z aktuálnych trendov a detailov bezchybného výzoru sú i kytice pre družičky. Kvetinové aranžmány sú drahé a môžu značne zasiahnuť do vášho svadobného rozpočtu – najmä, ak sa jedná o živé kvety a vy nemáte len jednu družičku. Pre tie svadobné páry, ktoré až tak nelipnú na tradíciách, hľadajú niečo nezvyčajné, chcú svojej svadbe dodať niečo zo svojej osobnosti a spraviť ju nezabudnuteľnou, máme niekoľko nápadov na alternatívne kytice pre družičky. 

Neprehliadni: Trendy vo svadobnej výzdobe 2021: Ohúria ťa hneď 2 farby tohto roka

Lapač snov

Zdroj: pinterest.com

Rozkvitnutá krása

Bohémske svadby sú v posledných rokoch veľmi obľúbenou témou. Hostina vonku, príjemná atmosféra, výzdoba s prevládajúcimi prírodnými materiálmi, makramé dekorácie a živé farby. Ak sa chystáte mať svadbu v takomto štýle, vymeňte kytice družičiek za rozmarné lapače snov. Môžete si ich dať spraviť na objednávku alebo sa do výroby pustiť sami. Nie je to nič náročné a ani zložité. Na internete nájdete množstvo návodov a rád. Ďalšou skvelou voľbou sú vence z kvetov alebo krásne tiary. Vaše družičky budú žiariť!

Tamburíny

Zdroj: pinterest.com

Tamburíny a lampáše

Milovníci hudby, toto je niečo pre vás. Krásne, kvetmi a mašľami zdobené tamburíny nie sú len veľmi originálne a pekné, ale i praktické. Dokonca tie menšie môžete použiť aj ako darček pre hostí, ktorý priamo na vašej svadbe využijú. Ich zvoniaci zvuk môže nahradiť potlesk, ale i vyzývanie na pobozkanie nevesty. 

Ďalšou náhradou za kytice sú i romantické lampáše, ktoré nie sú len nádherným detailom svadobného dňa. Rozžiaria večernú atmosféru a dodajú vašej svadbe ten správny šmrnc. Vaše družičky budú s nimi vyzerať čarovne.

Balóny

Zdroj: pinterest.com

Balóny a vejáre

Buďte odvážne a kreatívne! Dajte vašim družičkám namiesto kytíc do rúk nadrozmerné balóny. S týmto zábavným prvokom budú vaše fotky jedinečné. Rovnako ako slnečníky, tak i zdobené vejáre sa stali obľúbeným spoločníkom pre svadby počas horúcich dní. Na webových stránkach, v obchodoch ich ponúkajú v rôznych tvaroch, farbách, materiáloch. Určite nebudete mať problém nájsť ten pravý, ktorý sa hodí presne k vašim družičkám. 

Neprehliadni: Svadba v odtieňoch mäty: Jemná farba, ktorej neodoláš!

1 komentár
Mária Chromíková

Mária Chromíková

27.03.2021 12:43

trochu nekonvečné.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE