Svadba v pastelových farbách: Podľahneš jej aj ty?

Jar je špeciálne obdobie pre nevesty. Či už tento čas trávite plánovaním svadby alebo sa vaša svadba koná v jarných mesiacoch, vôňa prvých kvetov, predlžujúce sa dni a teplejšie počasie nadstavia dokonalý tón pre potešenie zo svadobných príprav a organizácie. Bez ohľadu na to, kedy si poviete svoje „áno,“ môžete vytvoriť jarný pocit v každom ročnom období začlenením pastelových odtieňov do svadobnej výzdoby. Svetloružová, zasnená bledofialová, príjemná mätová, nebeská modrá, mäkká oranžová, bledá citrónová – pastelové farby vytvárajú jemnú súdržnú schému, ktorá dodáva nádych romantiky. Ich kombinácia prináša rozprávkovú atmosféru s ľahkou eleganciou. Ak stále premýšľate, ktorá farba je tá pravá pre vašu svadbu, tak určite stavte na nádherné pastelové farby, ktoré sú horúcim trendom pre tento rok.

 

Nežná a veselá

Svadba v pastelových odtieňoch je krásne rozmarná, pôsobí nežne, prináša dobrú náladu a prebúdza v každom pozitívnu energiu. Možno sa trochu obávate toho, ako tieto farby použiť vo výzdobe, s čím ich skombinovať, aby ste to neprehnali a vaša svadba nevyzerala ako cukríkový zábavný kútik pre deti v nákupnom centre. Môžete si vybrať jednu z farieb a rafinovane ju zladiť s inými, nepastelovými farbami. Napríklad taká bledomodrá krásne vyznie s bordovou alebo s farbu terakoty. Nezvyčajnú mätovú oživte žiarivou žltou alebo oranžovou. Rozkošnú pastelovú ružovú môžete skombinovať s bielou, zelenou alebo zlatou. K bledofialovej sa perfektne hodia ďalšie pastelové farby ako sú svetložltá, žuvačkovo ružová a mätová. 

Svetlomodrú môžete zahrnúť do detailov ako sú taniere, hodvábne stuhy v kytici, sklenené poháre a, samozrejme, kvety, ako sú sasanky, hortenzie, či nezábudky. Najjednoduchším spôsobom, ako zakomponovať bledofialovú do vašej svadobnej výzdoby je vo forme kvetinových aranžmánov. Nezabudnite tiež na sladké torty v tomto odtieni, prestieranie a výzdobu stoličiek. I vašim družičkám pristanú pastelové farby. Oblečte ich do bledožltých, ružových a modrých šiat. Pre ešte farebnejšiu atmosféru doplňte svoju výzdobu balónmi a skrášlite candy bar pestrými makrónkami. 

Ak ešte stále váhate, prezrite si našu galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Pozri aj: Unikátne svadobné fotografie, pri ktorých si možno zničíš šaty: Stoja však za to!

3 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.03.2021 17:57

pastelové farby áno, ale jednoduchšia výzdoba

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

08.04.2021 07:38

Pastelová výzdoba sa úplne hodí na jarnú alebo letnú svadbu :-)

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

08.04.2021 09:09

ak sú farby zladené ,prečo nie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE