Svadobná manikúra pre nevestu: Podčiarkni svoju dokonalú ženskosť

Prečo sú nevesty také krásne? Pretože spravia všetko pre to, aby boli vo svadobný deň dokonalé. A ako vieme, dokonalosť sa skrýva v detailoch. Preto rovnako ako na výbere šiat, účesu a líčenia záleží aj na svadobnej manikúre. A netreba ju podceniť, pretože vaše nechty budú na každej svadobnej fotke, dokonca detailne na fotke s obrúčkou aj vaším prvým oficiálnym podpisom novým priezviskom.

Pozri aj: Priebeh svadobného dňa: Teraz už určite na nič nezabudneš!

jednoduchá svadobná manikúra

Zdroj: pixabay.com

Minimum, čo pre svoje nechty môžete na svadbu urobiť, je obyčajná manikúra. Rozhodne ju ale zverte do rúk profesionálok v salóne. Upravia vám tvar nechtov aj vtedy, keď to vyzerá beznádejne. Pokiaľ máte krehké a lámavé nechtíky, podporte ich pred svadbou posilňovacou kúrou na spevnenie nechtov alebo japonskou manikúrou. Tú odporúčame aj ženíchom.

manikúra s kvetinami a ozdobami

Zdroj: AristorA

Aké nechty na svadbu zvoliť?

Nechty by mali ladiť s vašimi šatami aj s celkovým štýlom vašej svadby. Na svadbu vo vintage, retro či folklórnom štýle bude vhodná veľmi decentná svadobná manikúra, a to naturálna, francúzska, v pastelových farbách alebo s jemným zdobením.

Glamour nevesty si môžu dovoliť aj výraznejšie zdobenie a alternatívne mladuchy sa odviažu na extravagantných výrazných ornamentoch a farbách.

Tip našich nechtárok: Keď chcete niečo výraznejšie, ale nie úplný „punk“, stavte na detaily na nechtoch vo farbe svadobných doplnkov alebo farebné kamienky.

francúzska manikúra s kamienkami

Zdroj: AristorA

Francúzska a babyboomer sú univerzálne

Univerzálnou klasikou, ktorou nič nepokazia romantické víly ani extravagantné divožienky, je francúzska manikúra a babyboomer. Hodia sa každému typu nevesty, dobre vyzerajú na krátkych aj dlhých nechtoch.

Tie nemusia byť iba ružové – zvoľte si jemný pastelový odtieň broskyňovej, béžovej či fialkovej farby, alebo zmeňte bielu špičku za výraznejšiu.

svadobná manikúra s čipkou

Zdroj: AristorA

Čerešničkou na torte je zdobenie nechtov na svadbu

Čipka, ornamenty, kresby či kamienky sú maličkosť, ktorá dokonale zvýrazní vašu ženskosť. Je na vás, či sa rozhodnete pre zdobenie na jednom alebo viacerých nechtoch.

Vymýšľajte, inšpirujte sa a my vám v salóne AristorA spravíme perfektné nechty na svadbu podľa vašich predstáv, ktoré budú bezchybnou súčasťou vášho veľkého dňa. 

 

6 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

14.10.2019 13:11

nechty by mali podčiarknuť celkový vzhľad nevesty.

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

06.12.2019 19:11

v jednoduchosti je krása

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

07.12.2019 18:48

krasne

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

20.02.2020 17:01

Svadobná manikúra musí byť TOP.

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

20.02.2020 17:02

Dôležité je, aby svadobná manikúra bola jemná a decentná.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

23.02.2020 09:36

Ja som nikdy ešte nemala profesionálne spravené nechty, ale aspoň na svadbu si dám gélové, keďže mám veľmi krehké nechty a pochybujem, že niektorá manikérka vie robiť zázraky :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE