Svadobná kabelka pre nevestu: Ktorú z nich si vyberieš?

Plánovanie svadby je proces, ktorý trvá niekoľko mesiacov. Každá chce, aby jej svadba bola dokonalá a presne do bodky taká, akú si ju vysnívala. Všetko, od stanovania dátumu až po posledné detaily, si vyžaduje veľa energie, času, trpezlivosti a peňazí. 

No a tu prichádza tá najobľúbenejšia časť pre nevesty – výber svadobných šiat. Na nich určite šetriť nechceme, aj keby sme mali dva mesiace jesť len chlieb s babkinou paštétou (ktorá je určite chutná). Keď už máme vybrané tie najkrajšie šaty, prichádzajú na scénu doplnky. Samozrejme, v prvom rade záleží na tom, aké sú vaše svadobné šaty a ako sú zdobené – ak máte jednoduché šaty bez čipiek či rôznych výšiviek, vaše náušnice môžu byť výraznejšie. Naopak, ak sú šaty vyzdobené korálkami či flitrami, vyberte si jemnú bižutériu.

A ešte tu máme jeden doplnok, ktorým môžete krásne podčiarknuť celý váš výzor. Svadobná kabelka. Nemusíte naháňať družičku, keď sa vám náhodou zotrie rúž po svadobnej polievke. A ani nemusíte prosiť kamarátku, aby vám uschovala kozmetickú taštičku, ktorá je, mimochodom, skôr veľkou kozmetickou kapsou. Zbaľte váš telefón, púder, rúž, korektor, dentálnu niť i malý parfum do svadobnej kabelky. Využite jej praktický účel a majte všetko hneď po ruke. 

Aké svadobné kabelky sú v móde? Ktorú kabelku si vybrať, aby ste boli trendy?

Pozri aj: Svadobné líčenie krok za krokom: Buď najkrajšou verziou samej seba

 

Perly

Zdroj: pinterest.com

Vsaďte na perly

Keď hovoríme o trendoch, perly sú tento rok jednoducho „must have". Zvoľte jemnú romantiku kombináciou perál a krémovej alebo púdrovo-ružovej farby. Či už kabelka posypaná perlami v rôznych tvaroch alebo len zopár bielych perál – určite s ňou zažiarite. Môžete k nej zvoliť perlové náušnice alebo jemný náramok.

 

 

Ratanová kabelka

Zdroj: pinterest.com

Ratanová, pletená či prútená

Plánujete letnú svadbu? A ešte k tomu v rustikálnom či bohémskom štýle? Výborne. Nehľadajte biele večerné či mini kabelky, kde si skryjete vaše osobné veci. Buďte štýlové a vyberte si zo širokej ponuky krásnych ratanových a prútených kabeliek. Sú neskutočne rozkošné, vkusné a najlepšie je, že ich môžete nosiť i po svadbe.

V jednoduchosti je krása

Ak hľadáte niečo jednoduché a zároveň výnimočné a elegantné, vsaďte na bielu alebo krémovú kabelku bez akýkoľvek aplikácií a ozdôb. Malú či väčšiu, obdĺžnikovú či oválnu, s dlhým popruhom či bez rúčky – zvoľte si presne takú, ktorá vám vyhovuje. Aj túto kabelku môžete nosiť pokojne i po svadbe. 

Kabelka

Zdroj: pinterest.com

Tá je nevestina

A čo taká kabelka s nápisom? Ak sa nechcete hrať na rozprávkovú princeznú, rýchlo zapnite počítač a kúpte si krásnu, hravú kabelku s nápisom. „Pán a Pani, Práve sme sa vzali či nápis Nevesta", tak túto jedinečnú kabelku vám budú závidieť aj všetky vaše družičky.

Korálky

Zdroj: pinterest.com

Korálky od Natálky

Zbožňujeme korálky! A pevne veríme, že dostali aj vás. Nádherné kabelky doplnené o tieto ozdôbky rôznych tvarov a farieb – áno, nemusíte mať len bielu, krémovú či bledučko ružovú, si zamilujete. Nebojte sa trošku vyjsť z radu a potešte seba i okolie oku lahodiacou zaujímavou kabelkou, ktorá celému vášmu výzoru dodá neskutočný šmrnc. Idete do toho?

Neprehliadni: Svadobná pláštenka: Trend, ktorý musíš mať aj ty!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE