Svadobný šál pre nevestu na zimnú svadbu: Zahreje aj očarí!

Doposiaľ sa nevesty akosi báli zimných svadieb. Predsa len je vonku zima a zladiť kabátik k svadobným šatám nie je vôbec jednoduché. Dokonca sa zimným svadbám práve kvôli tomu väčšina neviest vyhýba, a to aj napriek tomu, že by v zimnom období ušetrili. Zimná svadba má rovnako ako tá letná čosi do seba. Všetko zoženiete za nižšie ceny a dokonca aj catering na svadbu či sály sú podstatne lacnejšie ako na vrchole svadobnej sezóny. Nehovoriac o tom, že zasnežená krajina poskytuje krásne pozadie pre romantické svadobné fotky.

Áno, uznávame, vonku je poriadna zima, dlhý rukáv na svadobných šatách nie je postačujúci, no svojho štýlu sa vôbec nemusíte vzdať. Na to, aby ste ostali v teple aj v tomto období, nemusíte obetovať svoj vlastný štýl – stačí len, ak vsadíte na vrstvenie alebo teplé šály, ktoré vás príjemne zahrejú, rovnako ako horúca čokoláda či varené vínko vašich svadobných hostí. Nastal teda čas vypožičať si od starej mamy tú krásnu norkovú kožušinku, po ktorej ste už dávnejšie pokukovali a ktorá jej len tak leží v skrini. Takýmto spôsobom veľmi ľahko zakomponujete do svojho outfitu jednu zo svadobných tradícií, a to síce niečo staré. Ak ste u nikoho v rodine žiadnu norkovú kožušinu alebo šál nenašli, tak je čas poobzerať sa po obchodoch a nejakú si zaobstarať. Taký šál totižto vyzerá veľmi štýlovo a navyše si ho môžete uviazať, respektíve nosiť rôznymi spôsobmi!

Svadobný šál pre nevestu s kožušinkou?

Všetky nevesty akosi automaticky siahajú po všetkom bielom. Poväčšine chcú všetky dodržať tradíciu bielych šiat, preto aj doplnky zväčša volia vo farbe ladiacej k svadobných šatám. Pri šáloch sa však môžete trošku odviazať. Môžete voliť rustikálny šál, vintage kožušinový šál, šál v šedej farbe a dokonca nič nepokazíte ani vtedy, keď siahnete po hnedom šále. Ak vám chyba inšpirácia, ako si takýto šál uviazať alebo ako ho zakomponovať do svojho svadobného looku, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou.

Plánujete mať svadbu v zimnom období? Máte zaobstaraný takýto teplý šál alebo budete voliť niečo iné – viac teplejšie?

Odporúčame: Najzaujímavejšie svadobné povery a porekadlá: Poznáš ich?

Galéria:

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.12.2019 18:49

presne, ako ste napísali, zahreje i očarí

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

05.12.2019 18:33

vypožičať si od starej mamy krásnu norkovú kožušinku,by sa hodilo.nie každá stará mama ju však vlastni.

Vaše meno:

Ivana Fajdelová

Ivana Fajdelová

06.12.2019 14:38

Zaujimavy tip

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

26.12.2019 12:35

Svadobný šál - krásny doplnok pre nevestu, ktorá sa vydáva v zime.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE