Korzetové svadobné šaty s krajkou i bez nej: Trend roka 2021

Výber svadobných šiat je náročný. Aj keď má každá nevesta svoju predstavu, tá sa môže rozplynúť ako obláčik hneď po tom, čo vstúpi do svadobného salónu. Ponuka svadobných šiat je v dnešnej dobe obrovská a viac-menej konečný výber šiat závisí aj od financií, ktoré máte k dispozícií. Aj keď si myslíte, že najviac zaujme čipka, satén, korálky či iné ozdôbky, tak ste na omyle. Skôr než to je dôležitejší strih svadobných šiat. Je dôležité prihliadať aj na tento aspekt, pretože na každú postavu sú vhodné iné svadobné šaty. Niektoré nevesty potrebujú zakryť plnšie boky, preto je jasné, že nesiahnu po svadobných šatách v štýle „morská panna“. Strih svadobných šiat je nesmierne dôležitý a rovnako dokáže ohúriť.

Napríklad aj také korzetové svadobné šaty sú svojim spôsobom očarujúce a jedinečné. Dokážu zvýrazniť ženské krivky a vytvoriť krásnu siluetu. Elegantný živôtik s čipkou alebo zo saténu s elegantným viazaním, je zväčša v páse predelený, čo vytvára dokonalú siluetu každej neveste. Aj keď sa nám korzet častokrát spája s dobou minulou a máme ho zafixovaný ako niečo, čo nie je vôbec pohodlné, dnes je pri výbere svadobných šiat veľmi žiadaný. Návrhári totižto napredujú, vďaka čomu dnešné korzety už nie sú také nepohodlné, vďaka čomu v ňom dokážete vydržať aj celý svadobný deň.

Korzetové svadobné šaty nie sú pre každého

Aj v tomto prípade existuje množstvo variácií, po ktorých môžete siahnuť. Takéto korzetové svadobné šaty môžu byť s jedným alebo s dvomi ramienkami, no pokojne môžete nájsť aj také, ktoré ramienka nemajú vôbec, alebo ich majú spustené nižšie ramien. Čo sa však týka sukničky, tak tá môže byť rovná, nariasená alebo až princeznovská aj so spodničkou.

A komu sa tento typ svadobných šiat hodí? Predovšetkým nevestám s postavou v tvare hrušky. Takže, ak máte väčší zadoček, ktorý potrebujete zakryť a užší pás, ktorý si zaslúži pozornosť, tak voľte práve takéto šaty. A naopak, ak máte širšie ramená, tak siahnite skôr po iných šatách.

Ak vás korzetové svadobné šaty zaujali, tak načerpajte viac inšpirácie v nasledujúcej galérii. Pevne veríme, že vám nejaké padnú do oka.

Odporúčame: Neutrálna šedá: Tá pravá farba pre tvoj svadobný deň!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE