Svadobné šaty s holým chrbtom: Detail, na ktorý sa oplatí zamerať v roku 2021

S príchodom nového roka prichádzajú aj nové trendy, ktoré sa častokrát udomácnia aj vo svadobnom priemysle. Nehľadiac na trendy týkajúce sa svadobných tort, manikúry, účesov, líčenia, svadobnej kytice alebo výzdoby, pozastavíme sa pri trendoch vo výbere svadobných šiat. Nemôžeme poprieť, že nás minulý rok celkom zabrzdil pri plánovaní a organizovaní svadieb, no napriek tomu dizajnéri prišli s niekoľkými trendmi, ktoré sa oplatí poznať. Do popredia sa v tomto roku dostávajú svadobné šaty s odhaleným chrbtom, ale aj svadobné šaty s odhalenými ramenami či dokonca s detailom práve na ramenách – tým detailom je predovšetkým ľahká látka alebo teda závoj vychádzajúci práve z ramienok svadobných šiat.

Jedným z trendov sú aj svadobné šaty s mašľou a dokonca nič nepokazíte ani v prípade, keď siahnete po zaujímavom bolerku, ktoré prekryje odhalené ramená. Ďalším zaujímavým trendom sú svadobné šaty so štvorcovým výstrihom a rovnako aj šaty s balónovými rukávmi. My sme sa tentokrát zamerali práve na svadobné šaty, pri ktorých sa detail nachádza na chrbte – na šaty s odhaleným chrbtom.

Trendy svadobné šaty s holým chrbtom

Niekomu môžu pripadať takéto šaty príliš odvážne a vulgárne, ale ak si to môžete dovoliť, tak prečo nesiahnuť práve po zaujímavých šatách, ktoré ohúria každého? Svadobné šaty sú tak dokonalo prepracované, že dokážu vyzdvihnúť ženskosť každej nevesty. Takéto svadobné šaty sa dokonca vyrábajú z rôznych materiálov – ak ste za jednoduchosť, tak voľte predovšetkým čisté saténové šaty. Ak chcete viac upútať, tak siahnite po šatách s krajkou alebo čipkou. Niektoré majú dokonca úzke špagetové ramienka, čo im pridáva na jedinečnosti. Podobných šiat je naozaj veľké množstvo, preto si stačí vybrať správny strih a vybrať sa pred oltár. Voliť môžete ohurujúce princeznovské šaty s odhaleným chrbtom, ale aj svadobné šaty v štýle „morská panna,“ ktoré nechajú vyniknúť vaše krivky. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcou galériou a ak vás ohúria, tak po nich siahnite a buďte v deň D neodolateľné!

Odporúčame: Zimné svadobné šaty: Stavíš na klasiku alebo extravaganciu?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE