Svadobný účes z kučeravých vlasov: Ktorý si vyberieš ty?

Obdobie rovných vlasov vyleštených žehličkami do dokonalosti v súčasnosti striedajú jemné vlny. Volajú sa aj plážové. Svadba je ale výnimočnejšia príležitosť a zaslúži si čosi extra, niečo navyše. Svadobný účes z kučeravých vlasov pôsobí bohato a jeho nositeľky sa môžu popýšiť skutočnou korunou krásy.

Svadobný účes z dlhých vlasov

Zdroj: pinterest.com

Doplnky zo štrasu

Štrasové doplnky, napríklad korunky alebo spony, sú krásnym doplnkom každej nevesty. Využiť ich môžete aj ako hrebienky do vlasov, do ktorých si potom upevníte závoj. Čím bohatší účes a väčší hrebienok, tým dlhší závoj si môžete dovoliť, pretože vám ho vlasy „unesú“.

Mohlo by ťa zaujať Svadba v bohémskom štýle: Objav eleganciu minulého storočia

inšpirácia na svadobný účes

Zdroj: pinterest.com

Svadobný účes pre brunetky

Zdroj: pinterest.com

Živé kvety do vlasov

Kučery dokážu vytvoriť hromadu zákutí, do ktorých môžete schovať rôzne kvietky. Obľúbená je najmä gypsomilka. Volá sa aj nevestin závoj a tvoria ju drobné biele kvietky. Je ľahučká, takže ju vo vlasoch ani necítite. Ak máte bohaté vlasy, môžete si ako ozdobu dovoliť aj ťažšie kvietky. Ideálne tie, ktoré máte vo výzdobe, resp. vo svadobnej kytici.

Svadobný účes s ozdobami

Zdroj: pinterest.com

Vyžehlené kučery?

Kučeravé vlasy dokážu svoje majiteľky pekne potrápiť. Ak ste ich hrdými vlastníčkami, dobre viete, že od umývania cez rozčesávanie až po úpravu si občas robia, čo chcú. Svadobný účes z kučier, najmä z tých prirodzených, je ale úplne iný level.

svadobný účes s kvetinami

Zdroj: pinterest.com

svadobný účes

Zdroj: pinterest.com

Žehliť si vlasy preto nemá zmysel. Prečo by ste zakrývali niečo, čo je prirodzene vaše. A aj keď všetky túžime po tom, čo nemáme (ženy s rovnými vlasmi túžia po kučerách a tie s kučerami obdivujú hladkosť rovných vlasov), svadba nie je deň, kedy chceme popierať samé seba.

účes pre nevestu

Zdroj: pinterest.com

inšpirácia na účes pre nevestu

Zdroj: pinterest.com

Doprajte svojim kučerám voľnosť. Vyskúšajte si viacero svadobných účesov a nechajte kaderníčku, aby vaše vlásky skrotila a naučila ich poslúchať. Vybrať si potom môžete z voľnejších účesov, kedy vlasy padajú dole ako vodopád alebo z pohodlných a upravených kučier.

inšpirácia na jednoduchý svadobný účes

Zdroj: pinterest.com

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy. O tých kučeravých to platí dvojnásobne. Aj keď s nimi máte veľa práce, sú stále vašou dokonalou súčasťou. Pochváliť sa nimi môžete aj vo váš najdôležitejší deň. Veríme, že sme vás aspoň trošku inšpirovali. Príjemné česanie, dámy.

5 komentárov
Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

19.07.2019 21:21

všetky su krásne

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.08.2019 13:02

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

09.10.2019 15:12

nádhera

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

06.12.2019 19:09

úžasné

Vaše meno:

Helena Veríšková

Helena Veríšková

08.05.2020 22:15

okrem toho posledneho ucesu tak moc neverim, ze by sli urobit bez priceskov...

Vaše meno:

Petra Garajová

Petra Garajová

09.05.2020 21:42

Tak príčesok je dnes bežná vec :) Ja som ich na svadbe tiež mala :)

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE