Vlasové doplnky pre nevestu: Pre dámy, ktoré majú štýl!

Svadobný deň si vyžaduje množstvo príprav. Naplánovať celú svadbu dá nevestám, ale aj budúcim ženíchom či svedkom, družičkám, družbom i svadobným rodičom, poriadne zabrať. Už len skoordinovať toľko ľudí na jeden deň v roku je poriadna fuška. Nehovoriac o svadobných prípravách – počnúc svadobnými šatami a oblekom, topánkami, kyticou, svadobnou výzdobou,... No proste, je toho naozaj dosť. Avšak nevesty okrem toho musia myslieť aj na svoj svadobný make-up a účes.

Keď už máte všetko naplánované do posledného detailu, ale máte pocit, že vám čosi chýba a chceli by ste svoj vzhľad doladiť do posledného detailu, tak tento článok je pre vás. Vlasové doplnky dokážu dotiahnuť svadobný účes do dokonalosti. Zdá sa, že aj taký malý detail dokáže narobiť veľké divy. Už len taká elegantná a možno na prvý pohľad nenápadná vlásenka je tou pomyselnou čerešničkou na torte, respektíve v tomto prípade na účese.

Doplnky do vlasov pre každú nevestu

Predstavte si jemne navlnené pramene padajúce do tváre, hrebienok s krásnymi kryštálikmi zapichnutý do drdola a svadobný závoj siahajúci až po váš zadok. Už len pri pomyselní na takýto look nevesty sa nám tlačia slzy do očí.

Možno sa to nezdá, ale vlasové doplnky sú dôležitým prvkom, ktorý dokáže premeniť aj ten najobyčajnejší účes na „umelecké dielo.“ Či už máte dlhšie vlasy alebo kratšie, vlasové doplnky sú skvelou možnosťou ako vyzerať o stupeň lepšie a neobyčajnejšie. Pre romantické duše je ideálny zdobený kvetinový hrebienok. Pre bohémske duše je skvelá vlasová retiazka, ktorá môže byť zároveň aj kombináciou čerstvých kvetín a umelých kamienkov. Aj minimalistickým nevestám môže i ten najmenší doplnok pridať poriadny štýl.

Ak ste pripravené nájsť dokonalý svadobný doplnok do vlasov, ktorý by zapadol do vášho vkusu, ale aj štýlu svadby, tak nahliadnite na našej galérie a vyberte si ten pravý.

Tip pre vás: Ak budete voliť nejaký vlasový doplnok na svoju svadbu, tak siahnite po takom, ktorý bude dozdobený niečím modrým – napr. modrými kamienkami. Splníte tak jednu z povier, že nevesta by mala mať v deň D na sebe niečo modré. 

Odporúčame: Ako vyzdobiť kostol, aby tvoj svadobný obrad bol nezabudnuteľný?

Naposledy aktualizovaný článok: 6.5.2022

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE