Súťaž o dámsku a pánsku parfumovanú vodu (spolu v hodnote 136 €)

Hovorí sa, že vôňa je kľúčom k našim spomienkam. K spomienkam, ktoré sa nám vybavia hneď, ako naše čuchové receptory zaznamenajú známu vôňu. Práve preto by ste si mali dať na výbere svadobnej vône záležať rovnako ako pri výbere svadobných šiat či svadobného obleku. Aj takáto maličkosť vám pomôže vybaviť si spomienky na váš veľký deň. Pri každom otvorení flakónu a privoňaní si k parfumu vás omámi známa vôňa – vôňa, ktorá bude vašou súčasťou po celý život.

A keďže chceme prispieť k vášmu nezabudnuteľnému veľkému dňu, ktorý sa vám navždy vryje do pamäti, tak sme sa rozhodli obdarovať vás vôňou pre nevestu a rovnako aj vôňou pre ženícha.

Trussardi Sound of Donna

Vôňa, ktorá nezanechá nikoho bez záujmu. Patrí do rodiny orientálnych, kvetinových, gurmánskych, drevitých vôní.

Vitálne vrchné tóny odhaľujú mandarínkovú šťavu, koketujúcu s chrumkavosťou zelenej mandle a neporovnateľnou sviežosťou magnólie. V srdci sa odhaľuje hypnotická zmyselnosť tuberózy, umocnená nespornou ženskosťou ruže a príjemnou vláčnosťou heliotropu. Základ je rovnováhou troch prvkov, ktoré si zvyčajne stoja v protiklade: santalu, pačuli a akordu „Mont Blanc“. Práve posledný akord je ozajstnou hviezdou celej skladby vône.

Bvlgari Man Wood Essence

Očarujúca vôňa hladko spája trojicu výrazných drevín, aby si štýlový mešťan mohol dodať silu prírody v jedinom streknutí vône. Eau de Parfum otvára žiarivá kombinácia citrusov a korenín. Kôra talianskych citrusov otvára pohľad na panorámu Stredomoria, charakterizovaného osviežujúcou krajinou a vitálnym životom. Koriander evokuje nečakaný nástup horúceho dobrodružstva. 

Vitalita úvodu vytvára priestor pre sýte mužné dreviny. Cyprus, strom, ktorý kvitne celoročne, je ako tvrdo pracujúci mestský muž. Jeho hlboká svieža aróma je zintenzívnená vôňou vetiveru z Haiti, zvoleného pre jeho obzvlášť zvodný a plný charakter. Tak ako srdce domova, základ vône je jedinečne hrejivý a prívetivý. Jeho dominantou je ďalší stále zelený strom, céder. Pre zintenzívnenie dymového efektu Alberto Morillas skombinoval dve rozličné techniky destilácie a purifikácie tohto dreva. Hrejivosť cédra vyzdvihol prostredníctvom živice a morských tónov. Výsledok: finálny prílev povzbudzujúcej sily.

 

Súťaž o dámsku a pánsku parfumovanú vodu (spolu v hodnote 136 €)

 

Súťažíme od 23.10. do 6.11.2018

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Simona Remeňova

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

1 komentár
Martin Bielik

Martin Bielik

06.11.2018 12:17

Bola by to super výhra

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE