Vyhraj 3-krát dámsku vôňu EMANUEL UNGARO FOR HER

Vyjadrenie novej generácie, ktoré podnecuje túžbu prejaviť samých seba. Farby a vzory sú ako médium, prázdny priestor je novým územím, ktoré necháva priestor myšlienkam a poháňa myseľ. Panoráma mesta odhaľuje nové skutočnosti a otvára nové možnosti pre umeleckú tvorivosť. Každodenný život sa stáva inšpiráciou nových majstrovských diel. 

Flakón novej vône Emanuel Ungaro for her má tvar plechovky sprejovej farby. Grafické motívy sú ako graffiti na stenách budov evokujúce mesto. Tak ako panorámu mesta, aj vonkajšie balenie charakterizuje pozoruhodná graffiti maľba. Ružová farba evokuje ženu, kým neónové odrazy sú odkazom na vyzývavé použitie farieb značky Emanuel Ungaro. Flakón svojím dizajnom vyzýva ženy k tomu, aby sa neskrývali a vyjadrili vlastnú tvorivosť. 

Vôňa sa otvára kombináciou trpkej zelenej mandle, návykovej fialovej slivky a šťavnatej hrušky. V srdci rozkvitá buket bielych kvetov, ktoré evokujú zmyselnosť: tóny tuberózy splývajú s jazmínom a delikátnou vodou z pomarančových kvetov. Základ sa opiera o pačuli a santalové drevo, dvojicu tónov, ktoré celej vôni dodávajú cyprusovú eleganciu rozohriatu následne stopou pižma a vanilky.

  • Rodina vôní: cyprusová, ovocná, kvetinová
  • Parfumér: Jerome di Marino (TAKASAGO)

 

Vyhraj 3x dámsku vôňu EMANUEL UNGARO FOR HER

Každým komentárom na našom webe pri ČLÁNKOCH máte väčšiu šancu vyhrať. :-)

Vždy, keď sa na našej stránke podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh, budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. POZOR, UPOZORNENIE: Ďakujeme za komentáre priamo k tejto súťaži, ale nimi sa do nej nezapájate!

Súťažíme od 25.11. do 09.12.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Mária Chromíková

Mária Maxianová

Ivana Šurániová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE