Trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020: Vyber si ten svoj

Najkrajší šperk, ktorý môže zdobiť ženu, je určite zásnubný prsteň. Je to totiž investícia na celý život. Trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020 sú jasné. Preto vám prinášame prehľad najhorúcejších trendov, ktorými sa môžete pri výbere inšpirovať.

Zásnubné prstene by mali zaujímať predovšetkým mužov. Avšak aj oni potrebujú občas postrčiť. Ak teda tento článok čítajú ženy, ktoré dúfajú, alebo by si želali, aby ich partner požiadal o ruku, a to trebárs počas Vianoc alebo s príchodom nového roka, mali by mu nenápadne poslať odkaz a nenechávať nič na náhodu.

Investícia na celý život

Prinášame vám rozmanité tipy na zásnubné prstene, ktoré sú momentálne v šperkárskych dielňach a obchodoch v kurze a budú trendy v nadchádzajúcom roku 2020. Do výberu sme zaradili modely rôznych štýlov a cenových kategórií, teda lacnejšie varianty so zirkónmi, ale aj luxusné šperky s diamantmi. Muži by však nemali šetriť. Prsteň musí byť kvalitne vyrobený a mať silu zlata, aby vydržal každodenné nosenie desiatky rokov. V súčasnosti je najviac trendy biele zlato s bielymi kameňmi, avšak čoraz väčšej obľube sa teší aj žlté zlato s farebnými kameňmi.

Odporúčame: Svadobný kostým pre nevestu: Prečo nevymeniť šaty za niečo moderné?!

Galéria:

Návrat žltého zlata

Prím pri šperkoch hrá teraz platina a biele zlato vysadené bielymi a čiernymi diamantmi. Nie je tomu inak aj v tohtoročnej sezóne. Avšak na veľtrhoch, kde sa predstavovali šperky pre ďalší rok, sa opäť vyskytovali aj zásnubné prstienky v žltom zlate, ktoré tak hlásia comeback. Niektoré modely môžu byť dokonca dvojfarebné.

6 komentárov
Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

01.12.2019 19:38

Veľmi zaujímavé sú prstene s farebnými kameňmi

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

06.12.2019 11:59

Mne sa páči " prsteň v tandeme ".

Vaše meno:

igor peto

igor peto

08.12.2019 12:38

diamant je diamant

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.12.2019 18:57

Krásne

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

26.12.2019 12:40

Zaujímavý článok o najnovších trendoch.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 20:24

Zásnubný prsteň určite nemusí byť enormne drahý, dôležitejšie je čo symbolizuje :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE