Svadobné fotky z dronu: Zábery z vtáčej perspektívy, ktoré sú niečím iné

Prichádza ženích a nevesta a zo zeme sa začína dvíhať čudesné zariadenie, ktoré ich začína snímať a zachytávať tak všetky okamihy tohto úžasného dňa. Síce to môže vyznieť ako scénka z nejakého sci-fi filmu, no v skutočnosti to môže byť snímka z vašej svadby. Čoraz viac totižto kameramani alebo svadobní fotografi využívajú moderné zariadenia, vďaka ktorým dokážu vytvoriť unikátne zábery. Jednou takou technologickou vychytávkou sú drony, ktoré sa v dnešnej dobe využívajú čoraz viac aj pri svadobnom fotení. Dokážu totižto nasnímať mladomanželov z vtáčej perspektívy. Dokážu nasnímať okolie a prostredie, v ktorom si so svojim partnerom poviete ÁNO, ale aj prostredie, v ktorom sa koná svadobná hostina.

Drony dokážu nasnímať všetko z výšky, ale aj z blízka – napríklad môže byť nimi zachytení váš prvý mladomanželský bozk (ak plánujete svadbu s obradom vonku). Fotografovanie pomocou dronov síce nie je ničím novým, no v súčasnosti naberá na popularite. Drony totižto dokážu nasnímať úplne všetko a vtiahnuť tak diváka do deja. Aj po rokoch, pri prezeraní si svadobných fotografií či videa, môžete mať pocit, že to prežívate nanovo.  

Moderné svadobné fotografie vytvorené dronmi

Fotografovanie pomocou dronov umožňuje vytvoriť širší záber. Dokážu zachytiť väčšiu čas prírody, viac vody pri svadbe na pláži i dokonca dokážu urobiť záber celej svadobnej hostiny, respektíve všetkých svadobných hostí. Avšak predtým, než zvolíte svadobné fotografovanie aj prostredníctvom dronov, tak by ste mali poznať niekoľko dôležitých vecí.

Napríklad, drony sú pomerne hlučné, preto môžu miestami prekážať. Preto je najlepšie dohodnúť sa so svadobným fotografom a počas najdôležitejších momentov na svadbe ich radšej netreba používať. Tak isto nie vždy je možné používať drony na svadbe. Je dôležité dodržiavať množstvo pravidiel a predpisov, ktoré pokrývajú predovšetkým vzdušný priestor. V niektorých lokalitách totižto nie je možné drony používať! Samozrejme, dron nemôže byť použitý ani pri nevhodných poveternostných podmienkach.

Avšak, ak nad svadobnými fotografiami vyhotovenými dronom uvažujete, tak sa nechajte inšpirovať našou galériou. Môžu vám pri rozhodovaní pomôcť!

Odporúčame: Svadobná výzdoba vo farbe šampanského: Vsaď na luxus a eleganciu!

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE