Neutrálna šedá: Tá pravá farba pre tvoj svadobný deň!

Šedá je dokonalá klasika. Ide o nadčasovú, štýlovú a ľahko kombinovateľnú farbu, ktorá zvýrazní každú paletu. Od mäkkej holubičej sivej po tmavý tmel – nič nepokazíte tým, ak si túto farbu zvolíte pre svoj svadobný deň. Na odtieni šedej je skvelé to, že je neutrálna a skvele sa hodí napríklad ku žiarivej žltej, striebornej, zlatej, pastelovej ružovej, tmavej bordovej, živej zelenej, levanduľovej, červenej, marhuľovej, bielej. Či si zvolíte čisto šedú alebo jej kombináciu, zaručujeme vám, že táto farba prispeje k tomu, že vaša svadba sa stane jedinečnou a nezabudnuteľnou. 

Šedá je veľmi aktuálna farba pre svadobné dekorácie a odevy, svadobné kytice, šaty družičiek, pánske odevy, pre svadobné koláče – od makróniek až po torty, výzdobu stoličiek, stolov i priestorov. Poďte sa s nami pozrieť na niekoľko nápadov pre svadbu vo farbách šedej.

Pozri aj: Modré šaty pre družičky: Farba roka 2020, ktorá zaujme aj v tom ďalšom!

Šedá farba

Zdroj: pinterest.com

50 odtieňov šedej

Milé nevesty, hľadáte niečo netradičné a odvážnejšie? Poobzerajte sa po sofistikovaných sivých svadobných šatách s detailmi ako sú ozdoby, aplikácie, čipka a dramatické výstrihy. Šedé svadobné topánky a šedá manikúra sú tiež možnosťou, ako doplniť svoj vzhľad touto farbou. I družičkám pristanú odtiene šedej a spolu s kyticou levandule vyzerajú naozaj veľmi príťažlivo. Nezabúdajme na ženíchov. Tí tiež môžu siahnuť po šedom obleku a bordovej kravate či smotanovom motýliku. 

Zakomponujte do svojho svadobného dekoru sivé obrusy, organzy, sviečky, bledú zeleň so sivastým odtieňom ako napríklad eukalyptus, šedé taniere a prestieranie. Ako sme už spomenuli vyššie, šedá je neutrálna farba, ktorá je vysoko kompatibilná, takže ju môžete spárovať nielen s neutrálnymi farbami, ale aj s jasnými a žiarivými farbami.

Svadobná kytica s bielymi kvetmi, sivými listami a stuhami je skvelým nápadom pre nevestu, ktorá miluje nadčasové doplnky. Šedé pozvánky pre hostí so zlatým písmom vyzerajú naozaj pútavo a luxusne. Sivá mramorová torta so zlatými detailmi, kaskádovými kvetmi a zeleňou je odvážnou a elegantnou možnosťou moderného dezertu. Svadobná torta s textúrou, jednoduchá torta s povrchom pripomínajúcim uhladený betón dozdobená živými sukulentmi, ombré s volánovými ozdobami alebo viacposchodová previazaná hodvábnou sivou stuhou – všetky z nich sú jedinečné a krásne.

Ak sme vás stále nepresvedčili, že šedá je tá pravá pre vás, prezrite si galériu nižšie a načerpajte inšpiráciu.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE