Najnepodarenejšie svadobné torty: Už si niečo také videla?

Mal to byť najšťastnejší deň v živote mladého páru. Nádherné svadobné šaty, vyvoňaný ženích, vyleštené auto, vkusne vyzdobená sála, bohaté menu s delikatesami, perfektne nacvičený novomanželský tanec, romantický obrad v kostole, dokonale zladené družičky. Všetko do bodky naplánované. A potom prišla na scénu svadobná torta.

Všetci sa radi pokocháme úchvatnými tortami so zarovnaným krémom, bezchybne, farebne zladenými, s citom dozdobenými detailami. Hneď sa nám zbiehajú slinky a najradšej by sme sa do nich ihneď zahryzli. 

My vám však prinášame niekoľko fotiek svadobných tort, ktoré skôr vyvolajú hlasný smiech ako obdiv. A u nevesty asi slzy v očiach. Či, ako sa to vraví? Proti gustu žiaden dišputát? 

Neprehliadni: Alternatívne svadobné torty: Takú musíš mať aj ty!

Farebné kombinácie

Zdroj: pinterest.com

Torta na želanie

Niekedy to nevesty so svojimi predstavami preháňajú. Áno, každá má svoju vysnívanú svadbu, ktorú chce osladiť nádhernou tortou. Len niekedy menej je viac. Niektoré farebné kombinácie by mali asi zakázať, aby nakoniec i z dobrého úmyslu nevznikla divná, na pohľad nevkusná až odpudzujúca svadobná torta. Má to však jednu výhodu. Ostane vám celá a vy si môžete na nej ešte minimálne týždeň pochutnávať. Ak teda chutí lepšie ako vyzerá.

Cukrár začiatočník

Zdroj: pinterest.com

Cukrár začiatočník

Aj tesár sa niekedy utne. V prípade svadobných tort je to veru na poriadny smiech. Korpusy na krivo, stekajúci krém, neforemný vzhľad. Áno, cukrári to myslia dobre, nechcú predsa vašu svadbu pokaziť nepodarenou svadobnou tortou. Niekedy však precenia svoje schopnosti a vytvoria priam umelecké diela – nepodarky, ktoré nemajú obdoby.

To je vtip, však?

Zdroj: pinterest.com

To je vtip, však?

Tak, ak by ste si zvolili takúto svadobnú tortu, tak nikto z vašich hostí, ani tých po osemdesiatke s krátkou pamäťou, na váš veľký deň zaručene nezabudnú. Nevesty, ktoré sa rozhodnú pre tortu, ktorá je ich napodobeninou, asi nemajú všetkých päť pokope. Je to nielen veľmi zvláštne, ale až strašidelné.

Predstavte si, ako váš novopečený manžel práve zjedol vaše pravé čokoládové oko a vaša svokra si pochutnáva na sladkom ukazováku. Zvláštna predstava. A nevieme ani pochopiť, prečo sa nevesta, ktorá má na sebe akýsi servírovací podstavec v tvare sukne naplnený malými koláčikmi, tak šťastne usmieva. 

Keď pečie sesternica

Zdroj: pinterest.com

Keď pečie sesternica

Možno vaša sesternica je taká nadšená, že sa idete vydávať, že vám bude chcieť upiecť tortu. Napriek tomu, že nikdy predtým žiadnu nepiekla, s verbou a obrovskou motiváciou sa do celého projektu pustí. Naštuduje si videá, nakúpi suroviny, objedná si cukrársku sadu i nový mixér, ktorý videla v reklame. No a potom prinesie tortu v ten oný dôležitý deň...Každopádne snaha sa cení a je to od nej veľmi milé, že sa takto ponúkla. 

Pozri aj: Biela svadobná výzdoba: 23 inšpirácií pre elegantnú svadbu

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE