Červená svadobná výzdoba: Dynamická, vášnivá a zároveň pôvabná

Jednoduchá, čarovná a naplnená vášňou. Keď sa povie červená, predstavíme si Carmen, červené ruže a horiace západy slnka. Červená svadobná výzdoba je úžasne kontrastná, výrazná a vďaka tomu, že využijete silu farby, nebudete potrebovať výzdoby veľa a stále bude pôsobiť bohato.

Pozri aj: Svadobné šaty pre tehotnú nevestu: 7 tipov, ako ich vybrať

svadobné pierko pre ženícha

Zdroj: pinterest.com

Svadobné prípravy

Prvým signálom o tom, aká bude vaša svadba, sú zásnuby a následne svadobné oznámenia. Červenú teda môžete zakomponovať už v tomto momente, a to do svadobných tlačovín. Ak sa vám červený papier zdá príliš silný, môžete ho použiť len ako doplnok alebo namiesto farby papiera využiť stuhu alebo iný doplnok.

červené svadobné oznámenie

Zdroj: pinterest.com

Červená v zime

Zasnežená svadba je romantickejšia ako akákoľvek iná. Môže byť trošku chladnejšie, ale nie je to nič, čo by teplejšie čižmy a nejaký ten kožušinový kabátik nezachránili. Zimná studená rozprávka sa s pridaním červenej zmení na tajomnú vášnivú romantiku. Neveríte? Vyskúšajte.

červené svadobné šaty

Zdroj: pinterest.com

svadobná kytica pre nevestu

Zdroj: pinterest.com

Kvety do výzdoby

Červených kvetov je dostatok počas celého roka. Našimi obľúbenými sú červené kvietky s modrým stredom. Volajú sa anemone a vyskytujú sa vo viacerých farbách. Počas celého roka sú k dispozícií aj klinčeky. Nemusíte sa ich vôbec báť. Sú romantické a šľachtené. Vydržia krásne aj v klimatizovaných priestoroch a svojou farbou vám vyrazia dych.

svadobné pierko

Zdroj: pinterest.com

Ak chcete siahnuť po silnejších a výraznejších kvetoch, môžete zvoliť vysoké gladioly alebo kvety, ktoré sa volajú amarylis. Sú výnimočné a mohutné. Takže okrem výraznej farby získavate hneď aj výhodu veľkých kvetov, ktorých vám nebude treba veľmi veľa.

červené tulipány

Zdroj: pinterest.com

Svadobná výzdoba na jar si pýta tulipány. Tie červené jednoducho milujeme. Ale nesmieme zabudnúť ani na ruže. Sú nesmrteľné, krásne, luxusné a hodia sa do každej výzdoby. Ak chce muž povedať „milujem ťa“, robí to červenou ružou, tak prečo si tých vyznaní nedopriať zopár desiatok aj do svadobnej výzdoby.

svadba v červených tónoch

Zdroj: pinterest.com

Dekorácia priestoru

To, že ste si za farbu svojej výzdoby vybrali práve červenú, by malo zaznieť v každom kúte. Od výzdoby vchodu do svadobnej sály až po detaily. Svadobná torta býva biela, preto sa na ňu červený kontrast hodí dokonale. Ak sa dobre poobzeráte, určite nájdete veľké množstvo miest, ktoré môžete svojou obľúbenou farbou rozžiariť.

svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Mladomanželia a družičky

Červené svadobné šaty sú netradičné, no vyzerajú nádherne. Ak chcete zladiť budúceho manžela do červenej, stavte radšej na doplnky ako na celú červenú košeľu alebo podobne.

šaty pre družičky

Zdroj: pinterest.com

Družičky ale do červenej môžete odiať celé. Budú žiariť ako drahokamy a ľahko ich nájdete, ak budete od niektorej z nich potrebovať pomoc. A len si predstavte, ako fantasticky budú vaše biele svadobné šaty kontrastovať s tými ich.

1 komentár
Frederika Kinkorová

Frederika Kinkorová

28.07.2019 13:31

cervena mi pride velmi odvazna a hodi sa mi k starsim zenam,to nic nemeni ale na tom ze je velmi romanticka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE