Oranžová svadobná výzdoba: S našimi tipmi nebudeš chcieť žiadnu inú!

Začala jeseň a s ňou aj krásne farby, padajúce lístie, tekvice a rôzne motívy. Plánujete svadbu práve v tomto období? Určite nerobíte chybu. Počasie už možno nebude také priaznivé ako v lete, ale jesenná svadba má svoje kúzlo, ktoré si zaslúži pozornosť. Túžite po oranžovej výzdobe? Aké doplnky zvoliť? Oranžová svadobná výzdoba je perfektná voľba. Máme pre vás pár tipov, ako na ňu.

Vytvorte hrejivý pocit

Predstavujete si samú seba ako lesnú vílu s čelenkou vo vlasoch? Alebo by ste dali prednosť venčeku z farebných listov a kvetín? Predstavte si závoj so sponou ozdobenou farebnými listami. Alebo kvety pre mamičky a družičky zo sušených kvetov. Je to skutočná nádhera.

Jesenné dekorácie nám ponúkajú širokú škálu výberu. Preskúmajte všetky možnosti, ktoré vám jeseň ponúka. Jesenná výzdoba je plná farieb. Sú elegantné, tajomné a dodajú vám príjemný hrejivý pocit. Nebojte sa použiť lúčne kvety, vetvičky, pšeničné klasy, lístie a mnoho iného.

Odporúčame: Svadobná torta ako sladké umenie: Jedinečnosť s dôrazom na detail

svadobna_vyzdoba_oranzova

Zdroj: Shutterstock®

Čo vás vystihuje

K oranžovej teplej farbe sa hodia aj teplejšie doplnky. Niekedy sa stačí popozerať okolo seba a zistíte, že inšpirácia je všade navôkol. Jeseň nám ponúka skutočne širokú škálu a jej dary môžete využiť v dekorovaní. Zvoľte si to, čo vás najviac vystihuje. Ak ste si zvolili na výzdobu svadobnej sály oranžovú farbu, nadchnite sa a poďme spoločne preskúmať, aké možnosti ponúka.

Prečítajte si aj: Akú pieseň zvoliť na prvý tanec? 10 moderných klasík aj s videom

Galéria -

1 komentár
Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.12.2019 18:56

krásne, presne aktuálne na jeseň, aj my sme mali

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE