Jesenné svadobné kytice: Tieto nové trendy si zaručene zamiluješ!

Jeseň je už v plnom prúde. Ranné mrazy, teploty padajúce k nulovým hodnotám a hmla, ktorá sa dá krájať. Počasie oblieklo prírodu do zemitých šiat červenej, oranžovej a hnedej farby. Podobnými tónmi môže hýriť aj vaša kytica. Jesenné svadobné kytice, ktoré sme pre vás vybrali, vás zaručene ohúria.

Okúzlite farbami

Jesenné kvetinové aranžmány dokážu okúzliť rovnako ako sama príroda. Nadchnú vás slnečnice, gladioly, chryzantémy, frézie či gerbery. Pochopiteľne, môžete sa rozhodnúť aj podľa ponuky vášho vybraného kvetinárstva, prípadne si objednať exotické kvetiny, pri ktorých si za dovoz určite priplatíte. Ruže sú súčasťou stálej ponuky, popozerajte sa však po vhodnom odtieni. Inšpiráciu hľadajte v oranžovej, vínovej, jemne alebo sýtofialovej farbe.

Odporúčame: Najkreatívnejšie požiadania o ruku: Necháš sa inšpirovať?

jeseň_svadba_kytica

Zdroj: Shutterstock®

Stavte na plody jesene

Jeseň farbí nielen listy, ale aj šípky do červenej farby. Aj keď sa s tým často nestretávame, pokojne ich môžete zakomponovať do vašej svadobnej kytice. Rovnako tak pšeničné klasy, brečtan, rôzne listy, bobule a mnohé iné veci. Fantázii sa medze nekladú.

Rozhodli ste sa pre rustikálny štýl? Potom môžete na svadobný stôl položiť aj gaštany, šišky, malé tekvice, ktoré doplníte malými a veľkými sviečkami. Jeseň hrá do nôty aj sušeným kvetinám. Využitie môžu nájsť v doplnkoch, ako je napríklad svadobná tabuľa, avšak krásne ukážu aj v svadobnej kytici.

nevesta_jeseň_kytica

Zdroj: Shutterstock®

Umelé kytice

Umelé kvety už dávno nie sú vrcholom nevkusu. V zahraničí sú dokonca považované za horúci trend. Pomaly, ale isto sa tento boom dostáva aj k nám. Umelé svadobné kytice sú veľmi praktické nielen v rámci svadieb v zahraničí, ale tiež v prípade alergických reakcií. Okrem toho vám svadobná kytica zostane na pamiatku, alebo ju môžete predať v niektorom svadobnom bazáre inej neveste. Vďaka kvalitným materiálom pôsobí umelá kytica dôveryhodne a autenticky. Pozrite si jesenné svadobné kytice, ktoré vás zaručene dostanú.

Galéria:

1 komentár
Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

01.12.2019 19:40

Ruže a pivónie sú stále klasika, so slnečnicami si to neviem predstaviť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE