Inšpirácie na jesennú svadobnú tortu: Nové trendy ťa zaručene ohúria

Svadobnou sezónou je prevažne jar a leto. Najmä pre krásne počasie v tomto období. Ani jesenné svadby však nie sú, a to najmä v posledných rokoch, ničím nezvyčajným. Majú svoje kúzlo, výhody a vlastný štýl. Dokonca aj torty s jesenným motívom sú veľmi originálne. Veľkou výhodou je, že sa vám neroztečie ani poleva, pretože nie je také teplo.

Osobitý štýl jesennej svadby

Svadba má svoje tradície. Nevesta má biele šaty, ženích má krásny oblek. Ak chystáte svadbu na jeseň, môžete byť trocha kreatívni. Svadobné doplnky môžu byť v jesenných farbách (napríklad stužka okolo pásu, šperky, pripnutý lístok na ženíchovom obleku, kvetiny), ale rovnako aj svadobná torta. Taktiež družičky môžu držať malé kytice vytvorené z jesenných kvietkov.

Na jeseň tiež vznikajú krásne svadobné fotografie. Odporúčame vám ísť niekam do parku, kde je veľmi veľa opadaného lístia, ktoré môžete na fotografiách hádzať alebo v ňom sedieť.

Neprehliadni: INŠPIRÁCIA: Prskavky na svadbe so zaručeným iskrivým zážitkom

jesenná svadobná torta

Zdroj: pinterest.com

Bohatá nádielka

Čo sa týka výberu svadobnej torty a zákuskov, môžete využiť bohatú sezónnu ponuku. Vyskúšajte ponúknuť hosťom zákusky z tekvice alebo sliviek. Do rautu môžete tiež zapojiť aj iné delikatesy, ako sú pečená tekvica alebo sušené ovocie. Uvidíte, ako vaši hostia ocenia vašu kreativitu a budú nadšení z ponuky, ktorá nie je úplne bežná.

Pri výbere svadobnej torty máte skutočne bohatý výber. Jeseň hrá farbami, ktoré môžete zakomponovať aj pri celkovom výzore torty. Hrajte sa s farbami, ako sú červená, bordová, hnedá, zlatá a mnohé iné. Vaša torta nadobudne celkom iný šmrnc a bude dýchať dávkou luxusu. Nebojte sa experimentovať. Buďte originálni. My vám pomôžeme s inšpiráciou.

Galéria -

1 komentár
Erika Semanová

Erika Semanová

17.02.2020 12:48

Neskutočne krásne!!!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE