Svadobná výzdoba vo farbe lososovej a koralovej: Takú chceš mať aj ty!

Premýšľate nad dokonalou farbou alebo farebnou kombináciou pre vašu svadobnú výzdobu? Máme pre vás jeden zaujímavý tip. Koralová a lososová sú ženské farby bez toho, aby boli až veľmi žiarivé a ružové. Od kvetín cez topánky až po šaty pre družičky, tieto dve farby dodajú vašej svadobnej palete príjemný teplý nádych. Čo sú to za farby? Lososová farba sa pohybuje v škále od ružovo-oranžových až svetloružových odtieňov, zatiaľ čo koralová je červenkastý až ružovkastý odtieň oranžovej. 

Tieto dve farby sa dajú ľahko skombinovať so zlatými doplnkami a krásne vyznejú i s odtieňmi šedej. Okrem toho pristanú každej družičke a svadobná kytica so záhradnými ružami v týchto odtieňoch je skutočne čarovná! Nesmieme zabudnúť ani na svadobné torty, ktoré môžu byť neodolateľným detailom vášho veľkého dňa. 

Romantická a podmanivá

Ak hľadáte tú správnu farbu pre vašu svadbu s dávkou romantiky a jedinečnosti, určite stavte na koralovú a lososovú. Okrem toho tieto odtiene sú skvelým doplnkom i pre rustikálnu svadbu

Svadobný stôl doplňte o živé kvety v lososovej farbe, stredom stola potiahnite jemnú organzu a pridajte i lososové obrúsky, ktoré kontrastne vyniknú na bielych tanieroch. Svadobnú výzdobu stola môžete doplniť o sviečky, svietniky, menovky či výzdobu stoličiek v týchto teplých farbách. Miestnosť dozdobte kvetinovými girlandami alebo inou inštaláciou, ktorá vkusne doplní priestor. Pozvánky v koralovej a lososovej farbe so zlatými detailmi nielenže zaujmú na prvý pohľad, ale tiež prezradia vašim hosťom v akom duchu a nálade sa bude vaša svadba niesť. 

A sladkou momentkou každej svadby je svadobná torta, ktorá v odtieňoch koralovej a lososovej bude vyzerať neodolateľne. Či už zvolíte fondán v týchto odtieňoch, jeden či viacero korpusov alebo práve živé kvety ako ten najvýraznejší detail, vaša svadobná torta bude nielen vkusným doplnkom, ale i vizuálnym zážitkom pre vás i vašich hostí.

Nechajte sa inšpirovať niekoľkými ďalšími nápadmi. 

Pozri aj: Modré šaty pre družičky: Farba roka 2020, ktorá zaujme aj v tom ďalšom!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE