Svadobná výzdoba z betónu: Extravagancia len pre odvážne

Možno si hovoríte, že si musíte nadpis tohto článku prečítať ešte raz. Svadobná výzdoba z betónu nie je veru niečo, s čím by ste sa bežne stretli v svadobných salónoch alebo na výstavách. Je to ale trend, ktorý momentálne vládne západnému svetu a my sme sa rozhodli vám ukázať, ako môže taká výzdoba vyzerať.

Zaujme ťa: Candy bar na svadbe: Sladké potešenie pre svadobných hostí

kytica pár

Zdroj: Shutterstock®

Dekorácia stolov

V prvom rade sa pozrieme na dekoráciu stolov. Na prvý pohľad by kus betónovej tvárnice mohol pôsobiť drsne. Nehodí sa na nič iné, len ako súčasť stavby domu. No nezabúdajte, že aj vy začínate niečo nové budovať. Staviate si vlastný domov, zakladáte si rodinu.

výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

sviečky

Zdroj: Shutterstock®

Stavebný prvok je ale pomerne neutrálny. Sivá farba je nenápadná a môže byť svetlým podkladom na čokoľvek – akúkoľvek farbu, typ výzdoby alebo druh kvetov.

samé sviečky

Zdroj: Shutterstock®

Betónové cukrovinky

Sivá farba betónu bude na cukrovinkách aj na svadobnej torte pôsobiť veľmi štýlovo. Nie je to romantika ružovej alebo bielych drobných kvietkov, no je tam taký zvláštny šmrnc. Sivá farba odrazu nepôsobí betónovo, ale skôr strieborne.

industrialna

Zdroj: Shutterstock®

Biela svadobná torta so zlatou dekoráciou môže vyzerať aj matne. Ak na tortu doplníte kvietky, zjemníte ju a bude pôsobiť menej industriálne.

torta

Zdroj: Shutterstock®

torta svadobná

Zdroj: Shutterstock®

Menovky a iné drobnosti

Z betónu si môžete nechať vyrobiť rôzne tvary. Napríklad maličké črepníky, do ktorých môžete zasadiť sukulenty. Menovku môžete zapichnúť do substrátu alebo meno vypísať priamo na betón.

menovka

Zdroj: Shutterstock®

Taktiež stačí na kúsok betónovej dlaždičky napísať meno a vznikne menovka, ktorá vydrží naozaj dlho a má rôzne ďalšie využitia. Napríklad ju môžu hostia neskôr použiť ako podšálku alebo si zo svojich mien urobiť mozaiku.

detaily

Zdroj: Shutterstock®

Priznaná tehla

Svadobné mamky sa s odhalenou tehlou občas vyrovnávajú ťažšie. Predsa len, steny majú byť vymaľované, očistené, biele. Tehla ale prispieva k vytvoreniu takmer vintage štýlu výzdoby. Vytvára mäkšie svetlo a so správnymi doplnkami aj vhodne zvolenou výzdobou pôsobí romanticky.

svadobný obrad

Zdroj: Shutterstock®

obrad

Zdroj: Shutterstock®

Farebné kombinácie a kvety

Keďže betón je farebne nevýrazný, môžete k nemu kombinovať takmer čokoľvek. Nám sa páčili bohaté a strapaté bohémske kytice v pastelových farbách, čipkované detaily a kopec zelene. 

bordová dekorácia

Zdroj: Shutterstock®

Bordová je zase vhodnejšia k odhalenej tehle. Výzdoba stále pôsobí industriálne a doplniť ju môžete o medené trúbky, sviečky, čokoľvek, čo sa vám páči.

Inšpiruj sa: Svadba vo fialových tónoch: Výrazná kombinácia pre odvážnu nevestu

svadobná kytica

Zdroj: Shutterstock®

Betónová výzdoba nie je pre každého. Je s ňou viac práce a je skutočne extravagantná. No niektoré prvky možno využijete aj na vašej svadbe. Napríklad do exteriéru ako stojany na sviečky. Minimálne sa nemusíte obávať, že vám začne výzdoba horieť. ;)

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE