Trend tohto roka: Svadobné dekorácie zo sušených palmových listov

Palmové listy sú krásnym doplnkom svadby v tropickom prostredí alebo niekde na pláži. Avšak aj v našich podmienkach môžu krásne vyniknúť. Palmové listy sa stali najžiadanejším trendom tohto roka, ktorý nevesty nemajú problém zakomponovať do svadobnej výzdoby, kytice, ale aj do svadobnej torty. Možno prekvapí aj vás vysušený palmový list vo svadobnej kytici, ale akonáhle sú palmové listy vysušené, tak nadobúdajú inú textúru – sú viac rozštiepenejšie a inak sfarbené.

Hneď ako sa palmové listy vysušia, ich svetlozelená farba sa mení na jemnejšie odtiene. Tak môžete natrafiť na sušené palmové listy v jemných odtieňoch mäty, šalvie či tabaku. Svadobnej kytici či dekoráciám na svadobnom stole tak palmové listy prepožičajú starú pôvabnú patinu. Miestami by sme mohli povedať, že nadobudnú „vintage“ ošúchaný vzhľad.

Palmové listy vo svadobnej výzdobe

Zohnať ich na Slovensku asi nebude veľmi ľahké, no keďže ide o trend, dúfame, že budú dostupné aj u nás, pretože sú skutočne výnimočné. Skvelo ladia so sušenými kvetmi, ktoré sú čoraz viac v obľube. No, samozrejme, krásne sa dopĺňajú aj so živými kvetmi. Palmové listy môžete zakomponovať do svojej svadobnej kytice. Do tej sa budú hodiť práve menšie listy, no do svadobnej výzdoby – do váz na stoly, môžete pokojne voliť tie väčšie.

Je pomerne jednoduché zakomponovať sušené palmové listy do svadobnej výzdoby. Dokonca ich na letnej svadbe môžete použiť aj ako vejáre. Ak vás tento trend zaujal, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou, v ktorej nájdete najlepšie nápady, ako palmovými listami ozvláštniť a oživiť svadobnú výzdobu.

Odporúčame: Svadba bez alkoholu: Ako ju naplánovať a čo ponúknuť hosťom?

Galéria: Sušené palmové listy vo svadobnej výzdobe

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE