Viacfarebná výzdoba stola: Svadobný trend, ktorý ťa dostane!

Svadobná výzdoba je pri plánovaní svadby častokrát nie veľmi lacnou položkou. Kvety, kytice, stuhy, prestieranie, obrusy, servis, vázy, sviečky, dekorácie, lampáše. A čo farba? Aká bude hitom pre ďalší rok? Ktorá z nich je moderná a ktorá bude ladiť s témou alebo štýlom mojej svadby? Akú kombináciu zvoliť, aby moja svadobná výzdoba bola jedinečná a oku lahodiaca? 

Tieto otázky si kladieme predtým, ako postupne začneme s plánovaním a organizovaním svojho veľkého dňa. Milé nevesty, vôbec si nelámte hlavu nad tým, či bude medená ladiť s vašou organickou výzdobou alebo či námornícka modrá je stále v kurze. Vsaďte na horúci trend a zvoľte si viacfarebnú svadobnú výzdobu. Nech sa páči!

Neprehliadni: Jesenná svadobná kytica: Tieto farby jej dominujú

Výzdoba

Zdroj: pinterest.com

Prekvapivý efekt

Možno sa vám to môže zdať ako úplný nezmysel alebo nepodarený pokus o kreatívnu svadobnú výzdobu, ale my sme presvedčení o tom, že je to presne naopak. Samozrejme, je dôležité skombinovať jednotlivé farby, vzory a textúry tak, aby v konečnom dôsledku spolu ladili. V tomto prípade je vhodné si niečo naštudovať, nechať sa inšpirovať rôznymi internetovými stránkami, svadobnými portálmi alebo všetko zveriť do rúk profesionálov

Nebojte sa farieb. Zvoľte si určitú farebnú schému. K zjednoteniu všetkých odtieňov pomáha napríklad pridanie kvetov, ktoré preklenú farebnú medzeru. Nezabudnite i na príbor. Striebro a zlato striedajte v lesklých variáciach či povrchových úpravách. Čo vašim vidličkám a lyžičkám chýba v zhode, vykompenzujte prostredníctvom rôznych tvarov a veľkostí. 

Pridajte vašej výzdobe stola trochu konzistencie. Či už je to prostredníctvom obrusu, prestierania, pohárov na vodu, zjednotenej kvetinovej schémy alebo látky, materiálu, ktorý dodá potrebnú súdržnosť vášmu organizovanému chaosu.

Stôl

Zdroj: pinterest.com

Stoly a stoličky

Svadobní plánovači a koordinátori sa idú zblázniť za neladiacimi stoličkami a rozloženiami stolov. Kedysi dávno mali obradné priestory a recepcie štandardizované možnosti sedenia – štvorcové, obdĺžnikové, kruhové, do písmena T. S rastúcim netradičným dizajnom usporiadania začínajú byť stoly nesúrodé – niektoré pre šesť ľudí, iné pre štyroch a takisto stoličky sú rôznych farieb, tvarov a štýlov. Je to veľmi hravá, kreatívna a naozaj nečakaná súčasť celkovej svadobnej výzdoby. 

Prezrite si galériu nižšie a možno zistíte, že takáto viacfarebná výzdoba je práve to, čo hľadáte. 

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

19.10.2020 22:28

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE