Najkrajšie slovenské piesne na prvý tanec: Uži si romantiku po našom!

Vždy všetko začína nečakane. A bolo to aj v tomto prípade. Najprv letmé pohľady, prvé držania za ruku, potom vášnivé bozky, pokľaknutie a dnes si vyberáte pieseň, ktorá zaznie pri vašom prvom spoločnom tanci. Prvom tanci, pri ktorom budete tancovať v rytme už ako manželia. Aj týmto tancom ukážete celej svojej rodine, aké ja vaša láska nekonečná a pevná.

Možno máte svoju spoločnú pieseň, ktorú ste počuli v čase, keď ste sa spoznali. A možno je to pieseň, pri ktorej ste si dali svoj prvý skutočný bozk, či pieseň, pri ktorej ste sa prvýkrát vášnivo milovali. Ak je to tak, potom si osviežte tieto spomienky aj v deň svojej svadby. Zvoľte ju ako prvý mladomanželský tanec alebo si ju nechajte zahrať počas svadobnej hostiny.

Ak žiadnu spoločnú pieseň nemáte alebo si myslíte, že tá, ktorú počúvate stále dookola, nie je vhodná na pomalé vlnenie sa pri prvom tanci, ktorý je zväčša tým najromantickejším tancom večera, tak si vyberte z nášho zoznamu najkrajších piesní.

Najkrajšie slovenské piesne na prvý tanec

Kým doposiaľ si páry vyberali piesne zo zahraničia, dnes je tomu úplne inak. Čoraz viac sú v obľube práve slovenské piesne, pri ktorých máte istotu, že textu a tomu hlbokému odkazu v ňom budú rozumieť všetci hostia a nielen vy.

Výber správnej piesne nemusí byť jednoduchý. Na Slovensku totižto máme množstvo interpretov, ktorí nám každý rok alebo mesiac či každý týždeň prinášajú množstvo piesní s hlbokou myšlienkou. Nehovoriac o tom, že si môžete vyberať medzi modernými a ľudovými piesňami, medzi rôznymi žánrami a pod. Avšak najkrajšie sú práve romantické pomalé piesne, pri ktorých si užijete pohľady všetkých svadobných hostí.

Nech sa páči, toto je náš výber piesní (a výber neviest), ktoré sú ideálne na prvý mladomanželský tanec. Nezabudnite nám tiež do komentára napísať, akú ste si vybrali vy!

Odporúčame: Klinčeky vo svadobnej kytici aj výzdobe: Z akých druhov si môžeš vyberať?

Galéria:

Sima Martausová & For You - Nenahraditeľná

6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.07.2019 20:03

nie som romantický typ, ale piesne sú krásne

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

23.07.2019 23:05

Ja by som si určite vybrala Zuzana Smata nová - V dobrom aj v zlom

Vaše meno:

Frederika Kinkorová

Frederika Kinkorová

28.07.2019 12:57

zuzka smatanova-jediny a jedina u mna vyhrava,krasna pesnicka

Vaše meno:

Simona Dzureňová

Simona Dzureňová

30.07.2019 22:19

Niet nad slovenskú klasiku :)

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

11.08.2019 15:41

Sima Martausová je úžasná speváčka.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

13.08.2019 22:43

Piesne sú krásné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE