Hry a aktivity na rozlúčku so slobodou: Ako sa odviazať a zabaviť?

Povinnosťou hlavnej družičky je zorganizovať rozlúčku so slobodou podľa želania nevesty. Ak chcete vyjsť do ulíc, neváhajte ani minútu. Ak ale zvládnete ostať chvíľku doma alebo v uzavretej spoločnosti, máme pre vás pár tipov, ako sa zabaviť. Hry a aktivity na rozlúčke so slobodou nemusia byť vôbec na škodu. Dozviete sa o sebe niečo nové a zapojíte všetky svoje kreatívne mozgové závity.

Odporúčame: Darčeky pre svadobných hostí: Čo darovať družičkám a ženám?

rozlúčka so slobodou

Zdroj: pinterest.com

Kabelková vykrádačka

Pripravte si drobné darčeky na rozdávanie a zoznam vecí, ktoré máte bežne v kabelke (napríklad rúž, kľúče, peňaženka). Tento základný zoznam slúži len na zoznámenie sa s hrou a pravidlami. Kto prvý vytiahne predmet zo svojej kabelky, dostane za rýchlosť odmenu. Druhý zoznam už bude zaujímavejší, zaradiť do neho môžete vtipné alebo záhadné predmety. Kondómy, nožnice, lepiacu pásku a podobne.

hra kabelka

Zdroj: pinterest.com

Pravda alebo lož?

Každá z hráčok povie ostatným tri príbehy alebo fakty o neveste. Môže to byť niečo, čo ste spolu zažili alebo niečo zaujímavé či vtipné, čo o sebe viete. Jeden z príbehov alebo faktov bude ale úplne vymyslený resp. nepravdivý. Kto uhádne, kde je lož, získava bod.

Svadobná krížovka

Keď bude rozlúčka so slobodou v plnom prúde, rozdeľte sa na tímy a pokračujte ďalšou hrou. Tou môže byť napríklad svadobná krížovka, samozrejme, so svadobnou tematikou. Tím, ktorý krížovku vyrieši ako prvý, vyhráva. Môžete sa vopred dohodnúť na treste alebo úlohe pre tím, ktorý prehrá. Môže to byť napr. selfie s neznámym chlapom na ulici, bozk venovaný čašníkovi v bare a pod.

ktorá som ja

Zdroj: pinterest.com

Ktorá som ja

Ak máte na rozlúčke so slobodou ľudí, ktorí sa dobre nepoznajú a chcete ich posmeliť ku vzájomnej komunikácii, pripravte si jednoduchú zoznamovaciu hru. Jej základnom je poznať nejaký zaujímavý alebo vtipný detail o každom z pozvaných hostí. Ak sú to len ženy, o to lepšie. Všetky vaše zistenia spíšte na hárok papiera tak, aby každý hosť dostal jednu kópiu. Potom nechajte ľudí spolu debatovať, aby zistili, ku komu detail patrí. Je to skvelý spôsob, ako „prelomiť ľady“ a zároveň sa zabaviť.

Zaujme ťa: Darčeky pre svadobných hostí: Čo darovať družičkám a ženám?

hra bozk

Zdroj: pinterest.com

Zauzli to!

Jarná svadba je sezónou čerešní. Ak sa chcete naozaj poriadne zabaviť, bude vám na to stačiť miska čerešní aj so stopkami. Cieľom hry je v ústach urobiť uzlík zo stopky. Samozrejme, bez použitia rúk.

spoločné drinky

Zdroj: pinterest.com

Nedokončená myšlienka

Na kúsky papiera vytlačte začiatok vety. Napríklad: Láska je...; Nevesta potrebuje vo svadobnú noc...; To, že ho miluješ vieš vtedy, keď...; Prvý týždeň po sobáši...; Skôr ako povieš „áno“... a pod. Cieľom hry je vety dokončiť. Získate tak veľa vtipných odpovedí, ale možno aj cennú radu, ktorú naozaj využijete.

príprava drinkov

Zdroj: pinterest.com

Kniha receptov

Požiadajte všetkých hostí, aby na rozlúčku priniesli svoje overené recepty. Na polievky, hlavné jedlá, dezerty, ale tiež na ich obľúbené drinky. Cieľom je, aby ste zopár receptov na miešané nápoje vyskúšali hneď na mieste. Na rozlúčku si pripravte zopár základných ingrediencií a rýchlo uvidíte, ktorý recept bude váš najobľúbenejší. Recepty na jedlo, ktoré vyskúšate už ako vydatá žena, vám pripomenú, koľko zábavy ste si na rozlúčke užili.

Naposledy aktualizovaný článok: 23.6.2022

3 komentárov
Nina Petrová

Nina Petrová

08.05.2020 20:55

Aky darcek by sa inak pre nevestu na rozlucku hodil?? Co ste kupovali?? :)))

Vaše meno:

Helena Veríšková

Helena Veríšková

09.05.2020 21:12

My sme sa kamoške skladali na taký trošku pikantnejší darček, ale to inak záleží na tom aký asi vzťah máte :)

Nina Petrová

Nina Petrová

18.05.2020 01:25

No este to nemame uplne dohodnute, ale byt by bol ovela lepsi a bar mame ako rezervu keby sa to nepodarilo a dik, hry urcite budu :)) Mne este napadlo kupit nejaku chlapsku figurinu namiesto striptera alebo aspon tak :DD Len akosi odvahu ist to kupovat to tak skoro asi nenazbieram :DD Uvidime este ale hry urcite budu :))

Vaše meno:

Helena Veríšková

Helena Veríšková

22.05.2020 22:32

Práve na to je Superlove najlepší lebo si to len objednáš cez eshop a príde to rovno k tebe :D

Kristína Dická

Kristína Dická

06.04.2021 09:28

Super program na rozlúčku. Ale podľa mňa môže byť super aj nejaký spoločný wellness so skrášľujúcimi procedúrami :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE