Originálna pozvánka pre svedka: Ako ho požiadať o milú povinnosť?

Požiadal vás partner o ruku a vy ste povedali ÁNO? Ak ste sa spoločne rozhodli, že sa do roka vezmete, tak okrem vyhliadok na šťastný spoločný život vás čaká náročný kolotoč plný príprav. Jednou z náležitostí, ktorú musíte splniť, je vybrať si správne osoby, ktoré vám pôjdu za svedkov. Lenže akým spôsobom im toto rozhodnutie oznámiť? Stavte na originalitu! Originálna žiadosť o zhostenie sa tejto úlohy ich dostane.

Sestra, brat, kamarátka alebo teta. Možnože aj vy máte už niekoľko rokov dopredu vybranú osobu, ktorá bude na vašej svadbe vašou pravou rukou. Alebo ešte len rozmýšľate a tú správnu osobu vyberiete až v priebehu príprav. V každom prípade je úloha svedka na svadbe veľkou poctou, ale zároveň aj veľkým záväzkom. Preto k žiadosti o svedectvo nepristupujte ako k bežnej veci, ale skúste ju poňať slávnostnejším spôsobom. Prinášame vám niekoľko nápadov na to, ako originálne požiadať daného človeka, aby vám išiel za svedka. Veríme, že zožne úspech presne tam, kde má.

Neprehliadni: Krok za krokom: Čo zvážiť pri výbere hudby na svadobnú hostinu?

žiadosť pre svedka

Zdroj: pinterest.com

Stieracia kartička vo forme žrebu

Ak chcete požiadať napríklad svoju najlepšiu kamarátku o svedectvo, určite už vopred viete, že vám povie áno. Ak si chcete túto výnimočnú chvíľu naozaj náležite vychutnať, odovzdajte jej špeciálnu stieraciu kartičku, ktorá všetko povie za vás. Táto kartička opatrená napríklad stieracím srdiečkom skrývajúcim text so žiadosťou – Budeš moja svedkyňa? – sa následne postará o poriadne prekvapenie.

Stieracie kartičky pre svedkov či svedkyne si môžete nechať vyrobiť na zákazku. Sami si tak určíte nielen text, ale aj samotný vzhľad. Pre svedkyňu vyzerá nádherne dizajn ruží, pre svedka potom moderný dizajn fúzov či cylindrov.

Odporúčame: Novomanželský tanec: Čím svojich svadobčanov okúzliš?

žiadosť svedka

Zdroj: Shutterstock®

Puzzle so žiadosťou: Prekvapenie, ktoré poteší

Požiadať blízkeho človeka, či vám pôjde na svadbe za svedka, môžete aj pomocou originálneho puzzle, ktoré štýlovo schováte do dizajnovej škatuľky s venovaním. Obdarovaná osoba sa až po poskladaní puzzle dozvie, o akú láskavosť ju žiadate. Tiež sa toto puzzle originálne pohráva s momentom prekvapenia. Aj v jeho prípade si môžete na zákazku vybrať jeho text aj celkový dizajn.

Text, ktorý patrí do žiadosti pre svedka či svedkyňu

  • Bez teba to nepôjde, MENO.
  • MENO, pôjdeš mi za svedkyňu/svedka?
  • MENO, budeš mojou svedkyňou/mojím svedkom?
  • MENO, bez teba nemôžem povedať ÁNO. Staneš sa mojou svedkyňou/mojím svedkom?
  • MENO, išla by si mi za svedkyňu/išiel by si mi za svedka?

Prečítaj si: Z čoho majú nevesty strach? Týchto 5 vecí im robí vrásky

Zdroj foto - úvodná: pinterest.com

3 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

25.02.2020 11:06

Zaujímavé nápady ,ako dotlačiť svedka na svadbu.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.02.2020 22:13

Rada som si prečítala

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

27.02.2020 20:08

Tie stieracie vyzerajú super, tiež nad nimi premýšľam :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE