Poradíme ti: Ako objednať svadobné oznámenie?

Vybrať si je to najťažšie. Toľko je možností. Na Pintereste, Facebooku, Instagrame, svadobných výstavách a najmä tá lákavá možnosť vyrobiť si oznámenia úplne na mieru. Svadobné oznámenia sú zväčša záležitosťou nevesty. Nebojte sa preto ružovej ani kaligrafického písma. Ako objednať svadobné oznámenie a nezblázniť sa?

Pozri aj: Svadobné výstavy v roku 2019: Na ktorej načerpáš inšpiráciu?

svadobné oznámenie ružové

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné oznámenie a čo k nemu

Svadobné oznámenie je samotná kartička, ktorou oznamujete, že bude svadba. Nič viac. Sú to kartičky, ktoré sa rozdávajú v rodine, dostávajú ich priatelia aj kolegovia. Kartičku „pozvanie ku stolu“ dostávajú hostia, ktorí sú pozvaní na svadobnú hostinu. K tejto kartičke sa pridáva občas aj obálka s RSVP kartičkou. Tú vám potom môžu hostia poslať poštou, alebo vám ju jednoducho odovzdajú. Bude na nej informácia o tom, či na svadbu prídu alebo nie a tiež v akom počte. Podľa toho potom začnete pripravovať zasadací poriadok. Na RSVP kartičku môžete pridať aj miesto, kde vám hostia dajú vedieť, či potrebujú ubytovanie.

Oznámenia pre neho?

Vybrali ste si krásne romantické oznámenie, ale snúbenec krčí nosom nad zdobením či farbou? Nič sa nestane, ak necháte pre „mužskú“ časť pripraviť jednoduchšie oznámenie, ktoré môže pokojne visieť aj na mieste, kde pracujú muži.

Zaujme ťa: Foto búdka na svadbe: Ozvláštni svoju svadbu niečím originálnym!

svadobné oznámenie sivé

Zdroj: Shutterstock®

Vybraté? Poďme objednať!

Zrátajte si, koľko oznámení budete potrebovať. Do rodiny budete potrebovať len jedno. Svadobné mamky, partner a jeho rodina budú potrebovať pozvánky pre svojich hostí. Aj kolegovia ocenia, že na nich myslíte. Objednať do zásoby odporúčame približne 5 % tlačovín. Tak svadobných oznámení, ako aj kartičiek na pozvanie k stolu a RSVP kartičiek. Nezabudnite, že budete potrebovať rovnaké množstvo obálok.

svadobné menu

Zdroj: Shutterstock®

Čo ešte?

Tlačoviny. Takto voláme všetky kartičky, ktoré so svadbou súvisia. Začína to svadobnými oznámeniami. Pokračuje pozvánkami na rozlúčku so slobodou, menovkami, svadobným menu, svadobným programom, kartičkami ku candy baru a, samozrejme, zasadacím poriadkom. Tlačovinky budú vyzerať skvelo, ak budú obsahovať vaše logo alebo iniciálky. Ak budú vytvorené z jedného druhu papiera a budú pekne zladené.

svadobné menovky

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

05.04.2021 16:07

Stále sa treba držať hesla, že v jednoduchosti je krása :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE