Svadobné líčenie so značkou Dermacol: Krása je v jednoduchosti

Speváčka Kristína Peláková sa v rámci špeciálneho projektu značky Dermacol postavila pred objektív Richarda Nowaka v úlohe nevesty. Jej jemný romantický look bude určite pre mnohé nevesty inšpiráciou na deň D. Lebo aj pri svadobnom líčení platí, že krása je v jednoduchosti.

Pozri aj: Inšpirácie na jesennú svadobnú tortu: Nové trendy ťa zaručene ohúria

ako na odolný make-up

Zdroj: Dermacol

Základom je odolný make-up

Svadobné prípravy bývajú náročné až do poslednej chvíle, najmä pre nevestu. Ak na pleti badať známky únavy, pomôže podkladová báza, ktorá pokožku osvieži a vyhladí. V kombinácii s dlhotrvácnym make-upom tak budete mať istotu, že líčenie vydrží. Na všetky nedokonalosti a kruhy pod očami je vhodný vysokokrycí Make-up Cover, ktorý v prípade potreby poslúži aj na prekrytie tetovania.

ako na rozjasnenie pleti

Zdroj: Dermacol

Pohrajte sa so svetlom

Svieži dojem a prirodzené kontúry docielite jednoduchým trikom – použitím tekutého rozjasňujúceho korektora. Mal by byť o odtieň až dva svetlejší ako je farba make-upu. Použite ho v oblasti očí, pod obočím, na hrane nosa a v strede brady a čela. Ak chcete, aby celé líčenie pôsobilo sviežo a prirodzene, namiesto bronzeru použite farbu na líčka v guľôčkovej verzii, ktorá je jemnejšia a obsahuje tiež trblietavé čiastočky.

Zaujme ťa: História zásnubných prsteňov: Čo sa nosilo pred diamantmi?

svadobné líčenie očí

Zdroj: Dermacol

S líčením očí opatrne

Na zvýraznenie očí vám postačí kombinácia svetlého a tmavšieho očného tieňa spolu s vodoodolnou riasenkou. Nezabudnite najmä na úpravu obočia, ktoré doslova rámuje váš pohľad. Aj tu platí, že „in“ je prirodzenosť. Aktuálnym trendom sú tiež riasenky, ktoré chĺpky dofarbia a zvýraznia, no zároveň ich zafixujú na svojom mieste.

ako si nalíčiť pery na svadbu

Zdroj: Dermacol

Pery pripravené na záplavu bozkov

Jemné líčenie očí vám umožní doslova vyhrať sa s farbou rúžu. Ak budete mať v účese kvety, držte sa ich odtieňa. V prípade, že neviete nájsť vhodnú farbu rúžu, namiešajte si vlastnú. Odtieň, ktorý je príliš tmavý, ešte pred zaschnutím na perách zosvetlite nude farbou a naopak. Dôležitá je dlhotrvácna textúra farby, ktorá odolá jedlu, nápojom aj bozkom.

2 komentárov
Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

07.12.2019 18:42

krásne líčenie

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

26.12.2019 12:34

Nádherné svadobné líčenie so skvelou značkou Dermacol.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE