Najšialenejšie svadobné šaty v dejinách: Tak tomu len ťažko uveríš!

Dokonalosť pre nevesty znamená všetko, a to najmä v ich svadobný deň – muž snov, bezchybná svadobná hostina, nezabudnuteľný a dojímavý svadobný obrad, vynikajúce jedlo, parádna zábava, dychberúca výzdoba a perfektné svadobné šaty, ktoré každého z prítomných nechajú v údive. Áno, presne, bez slov, s vypleštenými očami, doširoka otvorenými ústami a v nemom úžase. Tak, ako nevesty nižšie.

Hrozný vkus či chyba návrhára?

Spomeňte si na svoje detstvo, keď ste si ako malé dievčatká predstavovali svoje svadobné šaty. Krásne a veľké princeznovské šaty, ktoré by vám závidela aj Danka zo škôlky. Každá z nás má svoje vysnívané šaty, v ktorých chce kráčať uličkou k oltáru. Niektoré nevesty však majú naozaj obrovskú fantáziu s poriadnou dávkou kreativity. V niektorých prípadoch, keď si nevesty dávajú šaty šiť na mieru, vedia riadne potrápiť návrhárov a krajčírky. Čipka tam, véčkový výstrih, odhalené rameno, viktoriánsky štýl – a nakoniec sa z vysnívaných šiat vykľuje veľmi zvláštne čudo. 

Pozri aj: Buď rebelkou a buď originálnou! Obleč si dvojdielne svadobné šaty

Celebrity

Zdroj: pinterest.com

Aj celebrity majú svoje dni...

S výberom svadobných šiat to z času na čas preženú i celebrity v snahe vyniknúť a ukázať, že oni si také šaty môžu dovoliť. Napríklad taká Pamela Anderson sa v roku 2006 vydávala v slávnych bielych bikinách za Kida Rocka v Saint Tropez. Možno práve tieto originálne svadobné šaty jej priniesli nešťastie. Rok na to sa rozviedli.

Susanne Bartsch, prezývaná „kráľovná nočného života v New Yorku“, získala titul najbizarnejšieho svadobného odevu všetkých čias po výbere mäsovej kombinézy od návrhára Thierryho Mugglera. Vyrobenie obrovských svadobných šiat speváčky Celine Dion, ktorá sa v roku 1994 vydala za svojho manažéra Rene Angelila, údajne trvalo tisíc hodín. Ich dĺžka bola dvadsať metrov a jej krištáľová pokrývka hlavy vážila až tri kilogramy. 

Victoria Beckham môže byť talentovaná a rozumieť sa móde, ale neviem, koľko neviest by ju rado skopírovalo a oblieklo si ako svadobné šaty jej purpurový výtvor. Speváčka Gwen Stefani to tiež trošku „prepískla" so šatami. Ich spodok bol namočený v ružovej farbe.

Anglická modelka a speváčka Katie Price, známa pod prezývkou Jordan, sa vydávala až dvakrát v naozaj unikátnych svadobných šatách, ktoré stoja za zmienku. V roku 2005 si obliekla obrovské nadýchané ružové šaty, ktoré boli neskôr vyhlásené za najhoršie svadobné šaty celebrít v histórii. No a v roku 2013 sa vydávala druhýkrát na Bahamách v krátkych bielych šatách, ktorých vrchná časť ledva udržala jej prednosti.

Niekedy túžba a fantázia neviest naozaj nepozná hranice. Svadobné šaty z balónov, vo farbách štátnej vlajky, s nechutne obrovským výstrihom, totálne priesvitné, neskutočných tvarov, minimalistické, zakrývajúce len tie naozaj nevyhnutné miesta, so zvláštnymi pokrývkami hlavy. 

Pri pohľade na svadobné šaty v galérii nižšie človek len ťažko uverí, že nevesty si boli schopné takého niečo na seba obliecť. Ak sa však lepšie prizriete, nevesty sú skutočné šťastné a spokojné. Všetky z nich našli dokonalosť, ktorá leží ďaleko za ľudskou predstavivosťou. Je to ich veľký deň. NIČ im predsa tento deň nemôže pokaziť.

Galéria:

11 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

26.09.2019 09:31

Objavila som aj pekné svadobné šaty ,ale väčšina je hrozná.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

28.09.2019 18:17

nemám slov, jednoducho nechápem

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.09.2019 03:07

Tu nie sú šialené šaty, ale nevesty :)))

Vaše meno:

Darina Božiková

Darina Božiková

07.10.2019 13:15

ani som sa nesmiala.myslím,že návrhárov by bolo treba potrestať,alebo aspoň dať vyšetriť na psychiatrii.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

07.10.2019 17:27

katastrofa

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

07.10.2019 17:37

Toto asi nikdy nepochopím

Vaše meno:

Ing. Silvia Majorosova

Ing. Silvia Majorosova

09.10.2019 08:28

odvaznym stastie praje:))ale toto je katastrofa:))

Vaše meno:

Natália Lobodášová

Natália Lobodášová

09.10.2019 09:23

Hrôza

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

09.10.2019 15:11

tak to je fakt des

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

09.10.2019 22:51

Hrozné, otrasné, nevkusné !!!

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

08.12.2019 17:28

Nevkusné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE