Ako vybrať dátum svadby? Urči si ho pomocou numerológie

Neustále premýšľate o tom, aký dátum pre váš sobáš zvoliť? Raz máte chuť prikloniť sa k tomu, ktorý symbolizuje vaše prvé jarné rande a druhýkrát zase uvažujete nad tým, že do toho vhupnete radšej v lete, aby vám počasie vyšlo na jednotku? Nájsť ten správny termín svadby vám môže pomôcť numerológia. Ako vybrať dátum na svadbu? Čo dané číslo symbolizuje a ktoré pre vás bude tým vôbec najlepším? To vám prezradíme v článku.

Určiť dátum svadby je z hľadiska plánovania úplne kľúčový aspekt. Ak veríte na pozitívne prepojenie so silou vesmíru, neváhajte sa prepočítať k ideálnemu termínu svadby. Numerológia vám s tým pomôže. Vďaka nej môžete staviť na šťastné čísla.

Ako na to?

Je to skutočne jednoduché. Spočítajte všetky čísla, ktoré obsahuje váš svadobný termín. Finálny výsledok bude až ten, ktorý obsahuje iba jednociferné číslo.

Praktický príklad

19.9.2020 = 1 + 9 + 9 + 2 + 0 + 2 + 0 = 23 = 2 + 3 = 5

Výsledkom je teda číslo 5.

Prečítaj si: Najväčší trend roku 2020: Manuál na ekologickú svadbu

dátum svadby

Zdroj: Shutterstock®

Čo teda symbolizujú?

Jednotka

Ako to tak už býva, tak jednotka predurčuje začiatok niečoho nového. Možno hovoriť o novej životnej etape, ktorá vám od základov zmení nasledujúce zajtrajšky. Podľa náuky o číslach vám bude dopriate. Vaše manželstvo bude sprevádzať túžba po mierumilovnom partnerstve bez hádok a konfliktov. Tak neváhajte!

Dvojka

Symbol partnerstva a emócií. Obe esencie, ktoré sú pre manželstvo úplne kľúčové. Dvojka vám ako vaše svadobné číslo zaručuje ideálny deň pre uzavretie sobáša a potvrdenie lásky pred Bohom či na radnici. Založeniu rodiny tak absolútne nič nebráni.

Trojka

Kým vyššie uvedené čísla predstavovali skôr emocionálne výhody, trojka prináša zase tie materiálne, ako sú financie, úspech či spoločenský štatút. Nehovoriac o tom, že partneri budú vynikať aj v rámci výchovy detí a podľa numerológie existuje reálna šanca, že budú ťahať za jeden povraz. Čo si priať viac!

Štvorka

Ideálny deň na budovanie pevných základov, ktoré naozaj vydržia. Navyše nás štvorka nabáda k tomu, aby sme sa zamerali na detaily a naozaj nič v rámci svadobného dňa neponechali náhode. Na tú sa totiž spoliehať nedá. Pre pokoj v duši obvolajte všetkých dodávateľov a vkročte do manželstva pravou nohou.

Päťka

Rovnako, ako sme ju nemali radi v škole, tak to bude aj v svadobnom smere naozaj nedostatočný výsledok. Do manželstva vnáša nečakané udalosti. A tie nemusia byť práve príjemné. Radšej si zvoľte iný svadobný termín.

Šestka

Ak sa dopracujete k tomuto výsledku, tak jasajte. Číslo šesť praje láske a citom, preto je ideálne sľúbiť si práve v tento deň vernosť v dobrom i zlom. Zaistí vám šťastný zväzok plný nehy, pochopenia a harmónie. Šestka je všeobecne považovaná za šťastné číslo, či už z hľadiska astrológie, numerológie alebo životnej ašpirácie. Lepší deň na svadbu neexistuje.

Sedmička

Plánujete s drahým obrad v kostole? Potom rozhodne nešliapnete vedľa. Deň začnite milou meditáciou alebo rozjímaním nad spokojným a vyváženým manželstvom. Energiu, ktorá sa bude šíriť, umocníte na druhú, čo vám zaistí hojnosť i radosť.

Osmička

Vyšlo vám ako svadobné číslo práve osmička, a to bez toho, aby ste si to dopredu skúšali? Numerológia nás v tomto smere nabáda, aby sme si ustrážili predovšetkým financie. V praxi to znamená, že by sme nemali zbytočne navyšovať rozpočet, či si snáď svadbou robiť dlhy. Nechcite preháňať vôbec nič, zariaďujte svadbu predovšetkým tak, aby sa páčila vám. Nevstupujte do manželstva, ak nemáte vyriešené veci z minulosti. Môže sa vám to nepekne vypomstiť.

Deviatka

Číslo deväť je symbolom pre uzatváranie a bilancovanie životných udalostí, ale nie pre nový začiatok, akým je napríklad svadba. To by naozaj nedopadlo dobre. Aj keď záleží predovšetkým na vás, ako túto charakteristiku chápete. S príchodom manželstva totiž niečo končí, rozhodne slobodný život.

svadobný termín

Zdroj: Shutterstock®

Pár tipov na záver

Pokiaľ na šťastné či menej šťastné čísla neveríte, potom nechajte otázku numerológie stranou a zvoľte si termín svadby podľa vašich preferencií. V opačnom prípade si neváhajte vypočítať ideálny svadobný dátum skúseným numerológom, ktorý v termíne zohľadní dátum narodenia nevesty i ženícha. Moc čísiel považujte skôr za pomocnú barličku pri výbere termínu svadby. Stále totiž záleží len na vás dvoch, či vaše manželstvo bude šťastné. Ako magické dátumy nevesty rady vyberajú tie s totožnými číslicami ako v oblasti dňa, tak mesiaca i roka.

Tipy, ako si vybrať dátum svadby

  • Sentimentálny svadobný dátum – ak je nejaký dátum, ktorý je pre vás niečím výnimočný alebo pre vás niečo znamená, tak zvoľte práve ten.
  • Ročné obdobie dátum svadby zvoľte podľa toho, v akom ročnom období sa chcete vydávať. Ak je vám bližšia jar, tak voľte jarné dátumy. Ak iné ročné obdobie, tak si vyberte dátum v tom konkrétnom ročnom období.
  • Ľahko zapamätateľný dátum – mnohé páry volia magické dátumy, ktoré sa ľahko pamätajú. Prečo sa teda nepozrieť do kalendára a nevybrať si takýto ľahko zapamätateľný dátum?!

Neprehliadni: Ako zvládnuť svadbu s pokojom? S našimi tipmi to zvládneš!

Aktualizovaný článok: 14.9.2022

8 komentárov
Erika Semanová

Erika Semanová

20.02.2020 16:43

Výborný a zaujímavý článok. Super tip, podľa čoho si vybrať dátum svadby.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

20.02.2020 18:55

nikdy by ma nenapadlo takto plánovať dátum svadby, tak som si to spätne prepočítala a celkom to sedí

Vaše meno:

Natália Hrušková

Natália Hrušková

22.02.2020 08:53

Celkom to sedí na náš dátum :-)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

23.02.2020 08:53

Super, vyšlo nám číslo 6, tak dúfam, že to bude tak :-D

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

23.02.2020 11:43

Budem rada, keď nájdem termín vyhovujúci všetkým a v ktorom bude voľný priestor, DJ aj fotograf :D

Vaše meno:

Erika Košťanská

Erika Košťanská

24.02.2020 11:38

Dátum nie je dôležitý. Dôležité je porozumenie, komunikácia.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

25.02.2020 12:22

Ja som sa vydávala 1.2 je to už 34 rokov a vtedy sa svadba neplánovala rok dopredu

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

26.02.2020 15:45

neverím na tieto numerologické horoskopy.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE