Farba svadobnej výzdoby: Aké sú trendy tohto roka 2020?

Vraví sa, že muži vedia rozoznať 7 základných farieb a to im k životu úplne stačí. Preto ak tomu svojmu poviete, že ste si vybrali na svadbu kombináciu lososovej a azúrovej, pravdepodobne vám nebude rozumieť. Podajte mu vzorkovník farieb a bude rovnako stratený ako v nejakom labyrinte, z ktorého je len jedná cesta von. Preto, pokiaľ sa jedna o ústrednú farbu svadobnej výzdoby, nevesty si poväčšine vyberajú samé, ale svoje rozhodnutia konzultujú s družičkami alebo svadobnou koordinátorkou. Jednoducho sú vecí, do ktorých sa chlapi nerozumejú. A tak, ak už vyberáte farbu na svoju svadbu, ktorú budete mať ešte v tomto roku, tak sa nechajte inšpirovať nami a trendmi, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v tom, čo tento rok takpovediac letí.

Ako si vybrať farbu svadobnej výzdoby

Svadobná výzdoba môže byť v konečnom výsledku kombináciou viacerých rôznych farieb. Ak sa vám páčia viaceré farby, tak ich môžete pokojne skombinovať. Nič tým nepokazíte, no môžete tým získať dokonalú súhru farieb, ktorá sa vám zapáčia a rovnako aj vašim svadobným hosťom. Ak si ale zo širokého spektra farieb nedokážte vybrať, tak sa inšpirujte súčasnými trendmi, ktoré sú rozmanité a skutočne bohaté.

Možností sú nekonečné a farebné trendy sa neustále menia, preto veríme, že sa nestratíte na mínovom poli farieb. Nájdite si svoj vlastný štýl a ukážte ho všetkým. A nakoniec, nezabudnite ani na svojho partnera a oboznámte ho so svojim rozhodnutím :D.

Pozri tiež: Svadobné torty roku 2020: Čo bude rozhodne trendy?

Galéria:

Klasická modrá 

Farba roka 2020 vedie tento rok aj pri výbere farby pre svadobnú výzdobu. Ide o elegantnú a nadčasovú farbu, ktorá by mala do našich životov vniesť čistotu a pokoj. Ak ju skombinujete s bielou, vznikne vám dokonalá kombinácia pre námornícku svadbu. Elegantne však pôsobí aj v kombinácii so žltou, ružovou alebo zelenou.

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

28.02.2020 20:12

Veľmi pekné kombinácie farieb, hlavne tá hrdzavá a farba šafránu :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE