Svadobná výzdoba z kaktusov: Nový trend, ktorý si zamiluješ aj v zime

Čo tak vniesť trochu tropických prvkov aj do zimnej svadobnej výzdoby? Respektíve do svadby, ktorú máte naplánovanú na zimné obdobie? Ako všetci dobre vieme, tie najmenšie detaily dokážu spraviť tú najväčšiu bodku pri všetkom. A pri svadobnej výzdobe to platí 100-násobne. Ak teda hľadáte „niečo navyše“ – nejakú tú malú bodku, tak ste ju práve našli. Dobre poznáme všetky trendy, ktoré na nás vyskakujú z každej strany – romantické kvety, dlhé alebo okrúhle stoly, ale dnes vás inšpirujeme kaktusovým štýlom.

Asi si práve hovoríte, že nevymeníte pivonky alebo anemone za kaktusy, pretože tie môžu byť na svadbe s malými deťmi trošku nebezpečné. Ale nie, nezbláznili sme sa, kaktusy dodajú vašej svadbe letný nádych a vy budete vskutku očarené týmto nápadom. Ak si pamätáte trend ananásových dekorácií, ktoré boli najhorúcejším trendom, dnes ananásy môžete pokojne vymeniť za kaktusy. Kaktus a všetky jeho variácie sa dostávajú do pozornosti a môžeme povedať, že si vydobyli miesto aj na svadobnom stole.

Svadobná výzdoba z kaktusov

Či už sa budete vydávať niekde na púšti, kde kaktusy zapadajú do samotného interiéru aj exteriéru, alebo máte svadbu v krajine, pre ktorú nie sú kaktusy typické, rozhodne vás zaujmú. Myslíte si, že kaktusová svadobná výzdoba nie je nič pre vás a že už samotné sukulenty boli príliš? Čo tak aspoň zvoliť kaktusy ako darčeky pre svadobných hostí? 

Budú príjemnou spomienkou na tento váš deň. Kaktusy sú pomerne odolné, a preto vaši svadobní hostia z nich budú mať pomerne dlho veľkú radosť.

Ak sa neviete rozhodnúť, či kaktusová svadobná výzdoba je pre vás to pravé orechové, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou a rozhodnite sa samé.

Pozri aj: Očarujúca bordová svadobná výzdoba: Určite si získa aj teba!

Galéria:

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

08.12.2019 15:28

pekné, ale nezapadá do nášho regiónu, ani terajšieho ročného obdobia

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

14.12.2019 20:49

Na tento trend by som sa asi nedala nahovoriť :)

Vaše meno:

Linda Gunišová

Linda Gunišová

15.12.2019 18:49

tie kaktusy sú vcelku dobrým nápadom na stredomorskú svadbu. Pútavé čítanie.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

16.12.2019 11:17

toto určite nieee...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE