Očarujúca bordová svadobná výzdoba: Určite si získa aj teba!

Rozprávková zimná svadba je pre niektorých splneným snom. Na rozdiel od tradičnej letnej svadby má tá v zime niekoľko zásadných výhod. Máte jasnú predstavu o tom, ako by mala vaša svadba vyzerať? Túžite po niečom originálnom? Bordová svadobná výzdoba bude pre vás jasná voľba.

Láka vás svadba v zime?

Vianočný a povianočný čas je ideálnym na oslavu vašej lásky. Vianoce nás napĺňajú láskou a rodinnou nehou. Pre zimný čas je charakteristická vôňa ihličia a prekrásna biela krajina. Tak prečo nezvoliť svadbu v zime?

Svadba v zime poskytuje mnoho výhod

V zimnom období vás nebudú čakať žiadne boje o voľné termíny oddávajúcich, fotografov a matrikárov, ako je to býva v letných mesiacoch. Nielen fotografi na vás budú mať viac času, a preto vám venujú viac starostlivosti. Svoju svadbu môžete usporiadať v deň, ktorý si prajete, no a tiež na svadobnom mieste, ktoré ste si vysnívali. Jedinú výnimku tvoria azda len štátne sviatky a svadobné obrady priamo na Štedrý deň (teda sviatok).

Neprehliadni: Najznámejšie svadobné tradície: Staré verzus nové

bordová svadba

Zdroj: Shutterstock®

Aké svadobné šaty si vziať v zime?

Čo takto miesto kopírovania svadobných sprievodcov a katalógov, v ktorých sú nevesty s odhalenými ramenami a otvorenými črievičkami, dať prednosť dlhým bielym šatám s krásnym kožúškom? V takýchto šatách si počas svadby v zime budete pripadať ako Popoluška z rozprávky o troch orieškoch.

Romantika v snehu na saniach

Ak bolo vaším veľkým prianím dôjsť na svadobný obrad kočom ťahaným koňmi, v zime sa tento sen môže stať skutočnosťou. Rozdiel bude len ten, že namiesto koča budete sedieť na romantických saniach zabalená do teplých diek, rovnako ako Nastenka v Mrázikovi.

bordová výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Zimné svadobné kytice a originálna svadobná výzdoba

Pokiaľ naopak chcete vytvoriť príjemnú teplú atmosféru, vyberte si výraznú bordovú farbu. S výberom kvetín vám určite poradí odborník, pretože svadobná kytica je základ, na ktorom by ste mali stavať. Táto farba tiež symbolizuje oslavu dôležitých udalostí v živote. Rovnako sa o nej hovorí ako o farbe pohody a kráľovského luxusu. Môžete ju vo výzdobe skombinovať aj s bielou, zlatou alebo krémovou farbou. Poďme sa pozrieť na niekoľko inšpirácií, ako nakombinovať túto farbu vo výzdobe.

Prečítaj si: Trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020: Vyber si ten svoj

Galéria:

2 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

06.12.2019 17:32

Krásna výzdoba

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

08.12.2019 15:25

tak toto je moja farba, prekrásna výzdoba

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE